Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak odbanować się na serwerze cs 1.6.


azakv

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dzisiaj wam pokaże jak się odbanować na serwerze cs 1.6.Na początek musimy mieć bana :D,dobra gdy już mamy tego bana wpisujemy w konsoli: commentator xo03335162 Gdy już wpisaliśmy w konsoli tą komende możemy wbić na serwer :D.

Co zrobić jeśli pisze HLTV not allowed? No to wtedy już musimy zmienić ip programem :D.Np tym: http://www.cyberghostvpn.com/en/download/windows

Gdy już pobraliśmy instalujemy.

Tutaj macie poradnik jak zmienić tym programem ip https://www.youtube.com/watch?v=KsUCNeSy0vsGdy już zmieniliśmy ip możemy wbić na serwer :D.

Jeśli pomogłem like :P.

 

Dodam że musimy się jeszcze zarerejstrować na tej stronce https://account.cyberghostvpn.com/en/create? :D.

Oczywiście jeszcze skan :P proszę bardzo: https://www.virustotal.com/pl/url/87946719c27a13c947e65d06489086b8de226d8c342abdfad932be113394952d/analys

is/1427420321/

 

______________________________________

 Uwaga te sposoby działają tylko na non steam.

Jeśli nie odpisuje w temacie napisz mi na priv
Opublikowano

Spoko poradnik :) ja tam mam lte i dynamiczne ip :) ale też mam CyberGhost 5 :) zapomniałeś dodać że trzeba mieć non steam bo jak masz steam to ban idzie steam id :)

Like + :)

Opublikowano

dzięki ziomek za laika i za przypomnienie :D.

Jeśli nie odpisuje w temacie napisz mi na priv
Opublikowano

Proszę matek1193 :D.

Wujek Blacha oczywiście poprawie :D.

Jeśli nie odpisuje w temacie napisz mi na priv
Opublikowano

Mam steam więc nie próbuję nawet, ale mam rozumieć że teraz każdy odpał sobie będzie śmigał na serwerach ile dusza zapragnie?

76561197967532978.png

Opublikowano

Mam steam więc nie próbuję nawet, ale mam rozumieć że teraz każdy odpał sobie będzie śmigał na serwerach ile dusza zapragnie?

 

Co ludzie nie wymyślą na czity. 

Zapewne powstaną zabezpieczenia na serwerach ale na chwilę obecną RIP [*] 

 

Za poradnik łap lajka - POPRAW ESTETYKĘ

Opublikowano

A jeszcze łatwiejszy sposób to CS z protokołem 47+48 (powiedzmy ten od W***one*) + CT-SHIELD. Łap plusika.

Jeśli odpowiadasz mi, bądź masz do mnie pytanie, oznacz mnie. Wtedy masz pewność, że Ci odpowiem.


7ltRHSP.png


 


Mentoruje w zarabianu przez internet: subsms, ppa, ppi, ppd, skracanie

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Mam steam więc nie próbuję nawet, ale mam rozumieć że teraz każdy odpał sobie będzie śmigał na serwerach ile dusza zapragnie?

 

Mając steam dostaniesz bana na SID i żadna zmiana IP Ci nie pomoże.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...