Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer do klanówek, organizacja, nagrywanie, komentatorzy.


Evron

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich serdecznie! :)

Od razu przejdę do sedna sprawy. Posiadam serwer, na którym organizujemy miejsce spotkań dla klanów, które chcą ze sobą zawalczyć, także nie musicie sami kupować serwera lub tracić czasu na szukanie jakiegoś wolnego. Nie musicie mieć dwóch lub więcej drużyn po prostu zapiszcie się na naszą listę, podajcie nam wasze rangi, tak abyśmy mogli znaleźć wam godnych przeciwników.

 

Wystarczy do mnie napisać na mpc.

 

W przyszłości mamy zamiar zorganizować konkurs 16 drużynowy o ile owa liczba grup się zgłosi i zrobić skromne podarunki w postaci skinów+naklejek (wpisowe 5€ cała drużyna, pula osiągnie wtedy 80€ + x naszych pieniędzy, za które zostaną za sponsorowane skiny dla 1szych 3 grup.)

 

Wymagamy:

-Kontakt poprzez mpc.

-Posiadać drużynę 5 osobową, która będzie gotowa w 100% na ustaloną godzinę (obecnie wpisy są bezpłatne, ponieważ nie oferujemy żadnych nagród).

 

Oferujemy:

-Dobrej jakości serwer cs go.

-Prywatny kanał ts3 na czas grania meczy.

-Możliwość wyboru Bo1, Bo2, Bo3.

 

Zastrzegamy:

-Prawo do nagrywania i udostępniania waszych meczów na youtube.com wraz z naszym komentarzem.

 

Pozdrawiam Evron.

Jeżeli pomogłem Daj + I'll be happy :)


Wystarczy kliknąć :)


giphy.gif

Opublikowano

Tylko zrobcie to dobrze.. przed chwila gralem turniej, wpisowe mieli 1 euro zapisalo sie 16 druzyn a nie dosc ze lagi na serverze byly okropne to gralismy na kolegow admina i im mowil prawdopodobnie gdzie jestesmy (kolo z awp ugrywal 1v3 i dokladnie sie wcelowywal z tych miejsc z ktorych wychodzilismy)

 

Powodzenia :)

tumblr_n94ladHf5d1qckkfko1_500.gif

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...