Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Nostale] Spolszczenie NosTale - Video Poradnik + download


Kyosha

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Da ktoś oryginalne pliczki language.dat oraz nslangdata.nos z polskiego nostale? Bo zamieniłem na DE, potem jak chcę z powrotem na PL to są "none" itp

CavernousEarlyIcelandichorse-size_restricted.gif

Opublikowano

Po zmianie na inny serwer przestają działać polskie, oraz w tym przypadku niemieckie znaki. Zamiast np. "ó", "ż" mam pustą budkę podobną do tej gdy nie ma się zainstalowanego pakietu językowego. Czy ktoś ma pojęcie co może być przyczyną? 

 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

po spolczeniu mam błędy z nazwami np miniland to jakieś zst2131(nie pamietam tego) itp itd

@wampiros6

1.zrób spowrotem polskie nostale

2.zaktualizuj polskiego nostala

3.podmien pliki na niemieckie i już działa :)

874831456689708709857.jpeg

Tyle Wygrać.

  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

 

zrobisz aktualizacje tego rona?

Ron jest aktualny. Znajdź na forum w dziale hacków

 

ej ale nie prztłumaczyło mi mobów  i zadań tylko zts419841308 cos tam pisze na kazdym

Opublikowano

Dlaczego jak uzywam rona albo spolszczenia to nie mam polskich znaków? Muszę przeinstalować czcionki czy jak to naprawić?

 

 

//EDIT: Również tłumaczenie praktycznie nie działa. Jakie porady jak to naprawić?

https://gyazo.com/20c3881283ac4d0c598a63468e7ed7c6
https://gyazo.com/f89e4b79ced4223167fecb49f29272f1
https://gyazo.com/934e8c060ed008c07e6219455c4309a7
https://gyazo.com/f05b07b461d3aab42df415eaefee6e76
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Mam problem z ID itemów,treścią misji i bonusami itemsów pisze takie cos np ,,zts8895e''

@ArcherS 

1.Zrób z powrotem polskiego klienta

2.Z updatuj grę 

3.wrzuć znowu pliki rzeby mieć niemieckie serwery

Problem rozwiązany :)

874831456689708709857.jpeg

Tyle Wygrać.

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
  • Biter. zmienił(a) tytuł na [Nostale] Spolszczenie NosTale - Video Poradnik + download

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...