Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Conflict Online Snakeland -reloaded- | Play2Win | Events4Silkitems | Cap 100


Kenwood25

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tak jest organizowana, TheDestiny zaprasza bardzo serdecznie :) odezwij się na pw tutaj na mpc i się dogadamy :)

 

Również zapraszam  <3

                                                                                  b6tusk.jpg

Opublikowano

Mam nadzieję, że powiększą sloty :) od samego początku mówiłem, że serwer bardzo godny uwagi, ze względu takiego że jest to bardzo ogarnięta ekipa :)

Opublikowano

Tez wam crashuje jak juz ma sie pokazac postac po zalogowaniu?

 

jeżeli masz crash podczas loading character, zalecane jest wejście w Panel na stronie oraz wybranie opcji unstuck :)

Pozdrawiam 

Opublikowano

Z Tej Strony  .... stary Gracz -->  Huncik   -- Kozak_ xD   Z Caspian kiedyś 

chętnie dołączę sie do waszej gry jesli ma byc w miarę od nowa a nie przeorana przez highty :)  czekam na odpis co gdzie kiedy jak

Opublikowano

Serwer w porządku, 0 lagów, częste eventy, bardzo dużo ludzi  [ crowded ]. Poleecam i zapraszam ^^ / Markaren

Opublikowano

Siemka ja byłem w Destiny ... Stary Hunciik lub  Kozak_ xD 

NaJakim Servie Gracie teraz i wgl ? czy  są w miarę dobre szane by coś uzyskac tam ?

Opublikowano

Serwer bardzo fajnie sie prezentuje, jest może jakaś gildia potrzebująca nowych graczy?

s3ng4y.jpg

Opublikowano

a może byście podali wkońcu linki o jakim serverze mowa i całej reszcie ??

 

Nie gadaj, że pierwszej strony nie odwiedziłeś? o_O no taka trudna sytuacja do ogarnięcia z graczami na mpcforum ah. Post użytkownika zgłoszony, a po lekturę o serwerze zapraszam na stronę pierwszą, gdzie w tym dziale 'prezentacji' opis i linki serwera zamieszczone są na stronie pierwszej (y)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...