Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy opłaca się ulepszyć ten zestaw?


Chocoszok

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam posiadam o taki komputer :


 


0101 - Operating System         : Windows XP Home Edition (5.1, Build 2600) Dodatek Service Pack 3 (2600.xpsp_sp3_qfe.130704-0421)

0102 - Language                 : Polish (Regional Setting: Polish)

0103 - BIOS                     : Award Modular BIOS v6.00PG

0104 - Processor                : AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core Processor 4200+,  MMX,  3DNow (2 CPUs), ~2.2GHz

0105 - Memory                   : 2048MB RAM

0107 - Page File                : 958MB used, 2471MB available

0109 - DirectX Version          : DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)


0201 - Caption                  : AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core Processor 4200+ x2 ~2210MHz

0202 - CurrentClockSpeed        : 2210MHz


0301 - Card Name                : NVIDIA GeForce 7300 GT 

0302 - Manufacturer             : NVIDIA

0303 - Chip Type                : GeForce 7300 GT

0306 - Display Memory           : 256.0 MB

0307 - AdapterRAM               : 256,00 MB

0308 - Current Mode             : 1600 x 900 (32 bit) (60Hz)



 


 


I się pytam czy opłaca się go ulepszyć [jak to to powiedzcie co gdzieś tak do 1000zł] jeżeli nie to piszcie NIE !


Opublikowano

Wszystko? Tak trudno odkręcić boczny panel obudowy?

Procesor: Intel Core i5 4690

Płyta główna: MSI B85-G43

Zasilacz: Thermaltake 530W

RAM: Crucial Ballistix 8 GB

Karta Graficzna: MSI GTX 770

Dysk SSD: Plextor 128 GB M6S

 
Opublikowano

 

 

I się pytam czy opłaca się go ulepszyć [jak to to powiedzcie co gdzieś tak do 1000zł] jeżeli nie to piszcie NIE !

nie, lepiej kupic cos nowego

Opublikowano

Wszystko? Tak trudno odkręcić boczny panel obudowy?

 

 

Oczywiście, że można :) Jaki zasilacz posiada ten sprzęt?

 

Mój zasilacz :

Voltage : 230 V Current :6A FreQuency :50Hz

 

 

Max   voltage:    385 V

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...