Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Postać bez eq, 80 lvl na plu skille P / G (Global Metin2.pl)


KoMaR1911..

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hej jak myslicie opłaca się wracać na pla? mam czystą postać 80 level - wojownik są na niej 2 fmsy +9 (Do expa) na serwerze Wetar

 

1. 38 sr i bony do expa

2. 24 sr i bony do expa

 

3.Smiertelka na 34 lvl +9 i dobrymi bonami (2k hp,odporność na sztylety - 6% Magie 10% strzaly 10 dzwony 15)

4. ebonitowy naszyjnik +0 1k hp

5. Ebonitowe kolczyski +9

6. Lwia +9 na orki +6

7. Srebrna Bransoleta +9

8. Deszczowe Buty +0 2k hp

9. Zelak +9

 

Mam też pare bodzi i medali konnych i z 10 PDków 1 godzina

 

moje eq : http://screenshooter.net/101878646/xvvvtre

 

A jak mam wracać to co zrobić aby się dorobić normalnego eq i ciągnąć postać dalej? bo z takim eq to sobie moge... Posiadam jeszcze buffke 75 lvl Skille do buffowania G4/G2

kwwLI6C.png

Opublikowano

To jest kwestia indywidualna,czy chce ci się wracac czy nie,mimo,ze rozwalili czasy starego pl'a i fuzja nie pomogła.Eq mozesz sie dorobić na eventach.Teraz bd wuelkanoc wiec cos wymodzą.W wakacje event z piłkami jezeli powtorza,bo byl to jeden z najlepszych eventow jaki byl na globalu.A ogolnie ceny sa niskie wiec ciezko sie dorobic,kazdy teraz moze miec eq +9 5bon nie to co kiedys.Pozdrawiam ;)

/niereg. sygna

Opublikowano

nie opłaca się :)

z takim eq lecisz na 2 skille w PvP

Ja miałem ninja 86lv z eq wartym ok. 20kkk i szału w pvp nie było, to co dopiero z Twoimi fmsami :D

EDEN 2q1dnaw.pngHAZARD

Opublikowano

Popatrz ceny na rynku, a potem kupuj yangi na allegro.

 

 

Sens wracania jest, bo troche ludzi gra ;)

OndteAw.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...