Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gtdzie Expić Na Jakim Lvlu


bocik1234

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja expię tak na większości serwerów na których gram

8/12 -43 lvl m2 wbijam 2xP

43-70 v1 wbijam 4xP

70-80 v2

80-xxx atlantyda v1 ,v2

Gram na serwach typu ghwww,yt2www,mmyt2, dawno temu 23hx i na każdym tak expie

s2c77Oa.png

Opublikowano

fajny poradnik expa ale ja expie inaczej

 

1lvl-30lvl wbijamy 8lvl na psach robimy questa u handlarki idziemy do handlarza armor wracamy do handlarki wciskamy 3

30lvl-48lvl m2 expimy na dzikusach do około 40lvl a pozniej do 48lvl na generałach

48-55 pustynia

55lvl-70lvl V1

70lvl-80lvl V2

80lvl-91lvl Red Las

91lvl-99lvl Atlantyda v1/v2 ale w atlancie v2 nie dacie rady

 

A na serwerach z max lvl 120

99-120 Atlantyda V2

Zal mi cie kolego 48-55 pustynia haahahahha i od 30 idzie sie do doliny na orki potem na bo swiatynia i idzie sie na sohan a na koncu red las i atlantyda

Kocham mpcforum.pl!!!

userbar2.jpg32964.png

33863.gif33886.png

33883.png33833.jpg

33671.jpg33674.jpg

33623.png33075.png

Daj minusa(-) nie bądź pała

@koli1996 Pozwolił mi na dodanie pierwszego USERBARA reszta moje:D

Opublikowano
17. Tutoriale starsze niż tydzień będą zamykane w celu uniknięciu spamu, wszelkie pytanie wtedy prosimy kierować do autorów na pw.

Zamykam

sygnacy.png

Sygnatura by dudsonowa

Najbardziej zajebisty grafik na MPC KLIK

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...