Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

telefon z europejskiej dystrybucji


Maczak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeżeli z europejskiej dystrybucji musisz posiadać oryginalny paragon/fakturę z kraju na jaki został wydany w przypadku oddania telefonu na gwarancję. W przypadku zwykłego paragon'u vat-marża nie możesz skorzystać z gwarancji. Jedyne co Ci pozostanie to wysyłanie telefonu do komisu w którym go zakupiłeś i dopiero wtedy oni mają możliwość (jeżeli mają oryginalny dowód zakupu) odesłać go dalej. W tym przypadku jest ryzyko, bo taki komis może zostać zamknięty/zawiesić działalność i pozostaniesz bez gwarancji.

 

Pod względem technicznym niczym się nie różnią. Możesz śmiało ustawić język polski, w telefonie z dystrybucji np. niemieckiej. Jedyne czym mogą się różnić to terminem wydawania aktualizacji.

 

W przypadku polskiej dystrybucji, będziesz miał instrukcję obsługi, kartę gwarancyjną w języku polskim.

 

Istnieje możliwość sprawdzenia z jakiej dystrybucji jest telefon, po numerze imei.

 

Reasumując:

Niczym się nie różnią, musisz jedynie pamiętać aby posiadać oryginalny dowód zakupu. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...