Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Prosty I Legany Sposob Na 125Sm Za 17Zl!


insuline

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystko widoczne jest na filmie...

 

 

 

Jak to dziala??

To proste...Zamawiając 125SM za 40Jenów[chin. waluta] strona OneBip wykrywajac ze masz polskiego operatora przelicza to na polską walutę i wychodzi 17,50Zl

Wplacajac pieniadze trzeba byc cierpliwym i uwaznym czy nie popelnia sie blędu!!!

O co chodzi z odnosnikami

Głownie chodzi tu oto ze osoba pobierająca od ciebie odnośnik może uzyskać dojście do kodów na twoje konto.

Następnie zamawia je przez One Bip.

 

ŁAZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 

 

KLIK

 

 

5kq902.png

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Pomocnik
Opublikowano

Pisze sie SPOSOB a nie SPOZOB =)

 

Co do tematu to wole nie probowac, bo to roznie bywa... Albo i przetestuje :D Mam nadzieje, ze to dziala :D

Pomocnik
Opublikowano

Wiem, ze nikt mnie nie oszuka. Bardziej chodzi mi o to, czy za to ban moze poleciec, bo sam wiesz jakie GF ma wymowki byle tylko zbanowac konto... Z wole nie dowiedziec sie tego po fakcie :D

Opublikowano

Ale to zamawiasz przez strone metina...Ktora cie przekierowuje...Nic sie nie martw

 

I znam juz odpowiedz na odnosniki :) Poprostu wybierali chiny przez wasze odnosniki...

@down taki stary temat byl o "niby" modyfikacjii odnosnika

 

ŁAZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 

 

KLIK

 

 

5kq902.png

Pomocnik
Opublikowano

Juz raz stracilem konto za legalne operacje i nic sie nie martwienie... :) Kiedys to przetestuje, plusik juz polecial :)

 

Jakie odnosniki?

Opublikowano

nie działa.

Miałem na koncie 17.20 zł a(pisalo ze 125 smoczych za 17.09zl) i nie udalo sie wysłać :D

70422088630223394241.png

Zbieram minus.png

Jeżeli uważasz że jestem dobrym userem daj minus.png

Jeżeli uważasz że jestem złym userem daj minus.png

Pomocnik
Opublikowano

A czy OneBip można doładowywać z kilku numerów? Czy tam się podaje swój numer tel i tylko z tego podanego można ładować?

Opublikowano

ja mam 32zł na koncie i poprostu nie mozna wysłać SMS ciągle pisze czy wysłać ponownie mam w plusie karte jak cos ;]

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

leci + ale wciąż czekam aż ktoś to przetestuje i potwierdzi ,że działa

Chcesz mieć super prezętacje serwera albo TuTa? napisz na gg 3918695 zrobie ją za ciebie :)

 

 

Jeżeli pomogłem daj + będę wdzięczny

Weteran
Opublikowano

Heh mam 18 zl i 8 gr : x

I nie chce sie wyslac Nie wiem czemu: )

I niech ktosn ie pisze ze klamie bo nie klamie :)

Moze moja wina ale itak wale to : >

+ za Tut'a

Mam w nosie co mi dasz , ale jak juz to Zbieram minusy

mpccopy.jpg

Co to jest? Ma pięć liter - pierwsza to "K", a ostatnia to "s". Twarde owłosione, w środku ma biały płyn.

 

Odpowiedź: KOKOS, a ty co myślałeś? ;p

Opublikowano

To na pewno pobiera więcej mialem 18zl i nic nie da sie wysłać

70422088630223394241.png

Zbieram minus.png

Jeżeli uważasz że jestem dobrym userem daj minus.png

Jeżeli uważasz że jestem złym userem daj minus.png

Opublikowano

Ja bym wolał aby ktoś to jeszcze przetestował :>

 

Mam na abonament i nie chce wpaść że mi zje np. 80zł

 

Ta mam tą samą sytuację, a nie wystarczy mi zapewnienie tego przez jedną osobę...

76555050896757077485.png

by CreatiVe01

Nieves

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...