Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TRIPLE-MU DELUXE | Grand Opening 21-03-2015 | Build by players !


libriummu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
 

triplemu.gif

 

Welcome to Muonline, were a community build by muplayers who enjoy to make the perfect muonline.

We started by premium muserver files tweaked and perfected all ingame balances and finally added custom features for a better gameplay experience.

 

Configs:

- Experience: Medium-High exp

- Max Stat: 65500 stats

- Drop Rate: Special drops from Bosses&Events

- Fair PvP

- Good balanced spots and monster hp.

 

Configed Events:

- BC

- DS

- CC

- Q&A

- Skyevent

- HuntEvent

- IllusionTemple

- PVP-Event

- DungeonRaceEvent

- SwampEvent

- ImperialEvent

- Doppelganger Event

- LorenDeepEvent

- CrywolfEvent

- CastleSiegeEvent

 

Supreme fixes:

- Client+Serside antihack.

- Zen modificiation for lag-prevent.

- Agility bug fixed.

- Anti-dc system ( unless you hack yourself xD ).

- Good Auto-updater.

- New Algoritme for 3D.

 

Server Settings:

- 1GB internet up/downstream: minimize lag 

- Dedicated server: 24/7 online time, longterm !

- Antiddos + dos protection.

 

stadium1.jpg

 

 


 

 

Opublikowano

Kolejny serwer w który MG będzie napier***. 

Na wcześniejszej edycji , układy rodzinne. 

Gildia kuzyna admina miało fo itemki + 0 oraz wymaxowane drzewka po zrobieniu 3rd. Gdzie drzewko biło się 24 h ciągłego expienia , aoni po starcie mieli 3rd i full tree 

Opublikowano

Grałam na tym serwerze 2 miesiace i 2 edycje

nikomu go nie polecam strata czasu

eventy działające to BC i DS reszta zbugowana

Admin niekompetentny i dający pasy na maszyne każdemu kto o to poprosi

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...