Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dodaj kilka SSow z P4story - chce zobaczyć ile osób jest w mieście


Skiloffy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Moglby ktos dodac mi kilka SSow z gry P4story?

Chce zobaczyc ile osob jest  w miastach (Keter itp),Mapkach bitewnych,

DAJE REPKE,dzieki.

Opublikowano

a4f5d18e075c9.jpg

 

kuszka siadła a co do ludzi w keter i merkut to jest bardzo dużo, nie wiem jak teraz na pl ale jak kiedys gralem to teraz jest tyle co na pl jak nie wiecej ;d

 

 

 

ps wiem ze c*****a ale palilem eq, kupilem kusze za 30g i akurat wbilo co poradzic; d

0bdbc37d288733ba.jpg

Opublikowano

a4f5d18e075c9.jpg

 

kuszka siadła a co do ludzi w keter i merkut to jest bardzo dużo, nie wiem jak teraz na pl ale jak kiedys gralem to teraz jest tyle co na pl jak nie wiecej ;d

 

 

 

ps wiem ze c*****a ale palilem eq, kupilem kusze za 30g i akurat wbilo co poradzic; d

Ok, ale dodaj sprawne SSy,miniaturki :)

Na PL pusto, 15 osob w keter,merkut.

Opublikowano

a no to skoro tak na pl to nie ma porównania, na p4story po południu strasznie dużo ludzi nie wiem jak na wojnach bo nie chodzilem jeszcze 

0bdbc37d288733ba.jpg

Opublikowano

a no to skoro tak na pl to nie ma porównania, na p4story po południu strasznie dużo ludzi nie wiem jak na wojnach bo nie chodzilem jeszcze 

Moglbys zrobic z 3 screeny z keter,merkut?

I jeszcze hased lub cos lepszetgo :D

Champions Of Iberia- Najlepsze czasy PLa.

Peosilbym o SSy. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...