Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BlankNetwork l Grand Opening l 80cap l Coinbased l Custom l Mid-rate l Longterm


Bendek18

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

My gramy :)

deejay-logo.gif

 

Serwer: HERA: Fight_PL , SlumS , Nikorausu

 

Przepraszam, że nie piszę Polskich znaków.

Opublikowano

Nie polecam, serwer zepsuty przez job cave, w którym nie idzie farmić solo tylko w full pt.

zepsuty z powodu job cave

ups :D solo botki bb ^.-  bardzo fajna opcja przynajmniej cave nie bd zajebane od solo gbotow  a to jest żaden problem zebrać ludzi w jedno pt i polecieć na cave jaki problem masz z tym ?

proste do zrobienia 5/10min i masz pt tylko lenia masz :D

Opublikowano

Nie tyle zepsuty z powodu joba co narazie zdeka pay2win, normalne tradepety padają jak muchy, premka niby małe staty ale zawsze, no i te pier...one clocki. Niby sosy można dropić z określonych mobków, Nie ma opcji free silków (super rewards to szit), tak samo z dropem silver coinów jeżeli jesteś str charem zapomnij, że ugrasz coś na ctf (ale niby gm ogarnia inne pocje na zdobywanie ich).

Nic jeszcze pogram może coś się zmieni. Jest jakaś pl gildia aktywna ?

Opublikowano

Przyjemny server bardzo miło sie gra =) Piszcie do PurePain o gildię a do mnie możecie napisać o powerlevel i troche golda :) Zapraszam - Olo 

 

Jak narazie około 200 osób online dziennie więc nie jest najgorzej =)

 

Co do job cave to na paru mobach spokojnie daje rade solo (na tych bez debufów które bedą naprawione w przyszłości).

Opublikowano

Server naprawdę ciekawy i godny polecenia gm ciągle wprowadza nowe updaty na bieżąco, dużo ludzi chodzi na BA oraz CTF , z karawan szybko idzie uzbierać na sox itemy za coiny :) Tak więc zapraszam na serv i do guild , Rozruszajmy ten server :)

Opublikowano

Server naprawde dobry jest co robic:) ludzie chodza przed dh na pvp jest ctf na ktorym rowniez jest duzo osob, BA :) zaprawszam serdecznie :) Pm PurePain

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...