Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam kogoś do wspólnej gry


nowciurtps

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie a może zapytacie na fanpage'u zrzeszających graczy?

Czym nas tam będzie więcej , tym łatwiej będzie załatwić kogoś do gry ! :)

 

Jeżeli jakieś pytania macie śmiało walcie na pw.

Opublikowano

Polecam grupę na steam. Najłatwiej tam kogoś znaleźć do dywizji.

Można nazwę grupy prosić? 

Panowie a może zapytacie na fanpage'u zrzeszających graczy?

Czym nas tam będzie więcej , tym łatwiej będzie załatwić kogoś do gry ! :)

 

Jeżeli jakieś pytania macie śmiało walcie na pw.

Instenieje owy fanpage tylko pod wt? jeżeli tak to proszę o linka.

Opublikowano

Ja bd wracał do gry tylko ją pobiorę :P z tego co pamiętam mam tam Samoloty w Japonii chyba III-IV u Ruskich IV-V Niemcy bodajże III i Brytania podobnie. Nie orientuję się czy jeszcze jakieś nowe Państwa są gdyż grałem jak to nie było aż tak rozpowszechnione w PL, a wszyscy grali w WoT.... Najwięcej nagrane mam u Ruskich all samoloty te co odblokowałem mają ulepszenia na max. biorąc pod uwagę Bombowce Szturmowce Myśliwce bo do Odrzutowych jak pamiętam trochę brakowało.. Nalatało się troszku zaś te zmiany weszły wszystko 3x ciężej się zdobywało i zrezygnowałem :P Także jak by co to pisać na pw nicki z gry jak mi sie Pobierze WT to Lotomy ;) mój Tomek_Musia chyba ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...