Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[POSZUKUJE] 10 Graczy testowych serwera PVP


kosmo53

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie. Zadaniem tych graczy będzie znalezienie jak najwięcej bugów, sprawdzanie możliwości gracza oraz jak wyglądała by rozgrywka PVP i inne. Po zakończeniu prac najaktywniejsza 5 dostanie VIP-y by je potestować i możliwe, że zostaną  na edycje  :D Miejsce jest dla 10 osób. Zgłoszonych ludzi proszę o napisanie pod tym postem według następującej formułki:

Nick z gry:
Premium/NoNpremium:
Wiek:
Doświadczenie z minecraft: X/10
Czy miałeś styczność z serwerami PVP/HARDCORE/SV+G ?: tak/nie
Czy masz cheaty typu huzuni ? : tak/nie
Czemu chcesz nam pomóc, wiesz, że my chcemy na poważnie rozwijać serwer a nie dla zabawy ? :
Posiadasz TeamSpeak3 i mikrofon ?: tak/nie
Jak ma na imię zbyszko z bogdańca ? : 

PRZYKŁAD :

Nick z gry: K0SM0
Premium/NoNpremium: Premium
Wiek: 15
Doświadczenie z minecraft: 9/10
Czy miałeś styczność z serwerami PVP/HARDCORE/SV+G ?: tak
Czy masz cheaty typu huzuni ? : nie
Czemu chcesz nam pomóc, wiesz, że my chcemy na poważnie rozwijać serwer a nie dla zabawy ? : Wiem, dlatego chce pomóc.

Posiadasz TeamSpeak3 i mikrofon ?: tak
Jak ma na imię zbyszko z bogdańca ? : {TUTAJ ZOSTAWIE, POMYŚLCIE !  :D}

 

 

Minimalne wymagania:

 

Wiek: 13

DoŚ: 6

Styczność: nie koniecznie

Masz cheaty: Obojętnie

 

MIEJSCA:

 

Zwykli gracze: 3/5

Cheater-Gracz: 1/5

 

Vipy będą rozdawane według mojego kaprysu  :) Pozdrawiam, Po napisaniu przez was odp do tematu ja wyślę na PW dane serwera. 

Pamiętajcie, że mam prawo odrzucić z pewnych przyczyn podanie.

 

 

 

A i zaczynamy w piątek ;D macie czas na rozpisywanie się pod tematem  :D

 

sygna.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...