Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Coraz więcej cziterów-w kazdym meczu.


llancer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie,od 3 dni bodajże przegrywam każdy mecz,gram z znajomymi,i jak dobrze byśmy nie grali(tak wygrywalismy wiekszosc meczy) obecnie mam s3 to od 3 dni zadnego nie wygralem bo w przeciwnym teamie jedna lub więcej osób to czity.

Wallhack ewidentny,gosc ktory kazdego zabija 1 strzalem z negeva czy z glocka,osoby po 50 fragów,gdy jakis inny najlepszy gracz ma 15.

 

Masakra,gralem z jednym takim,to mowil ze karta dzwiekowa(3 dni temu) od 2 dni VAC.

 

Też tak macie ? grać sie nie da bo przegrywasz przez cziterów non-stop.

 

Na jakiej mapie najmniej osób czituje,bo dust,inferno,mirage,nuke to szkoda włączać gre :/

Opublikowano

Na każdej mapie czitują, najwięcej to dust2 i na takich których rzadko się gra typu office, assault itp itd(jednak częściej na dd2(najpopularniejsza mapa)inferno, nuke, cobble, overpass.

 

I racja, ostatnio dużo osób ma info od boga i gra z awp jak kennys (trigger).

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Zamiast automatycznych banów za crash kompa czy neta powinny być automatyczne za czity,a nie po 100 reportach czy 50 meczach jak u tego z wh.

Na overwatcha się jeżeli gość dostanie 17 reportów, po 24h to się resetuje.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Co zrobisz... ludzie myślać, że jeśli wbiją sobie globala to będą wielkimi graczami a w rzeczywistości przeciętny s3/4 ich ogra....

Cs pewnie za jakiś czas będzie normalny plaga dzieci przejdzie na inną gre... Był Metin,LoL,Minecraft teraz cs... Za jakiś czas będzie co innego i ludzi z haxami będzie o 90% mniej... Przynajmniej mam taką nadzieje....

LukaSuper.png

Opublikowano

Ogółem odradzam gry na wbudowanych rankedach, znajdźcie poboczne platformy turniejowe takie jak Faceit czy też ingato. W ten sposób nie będziecie spotykali takiej ilości cheaterów, oczywiście wasz rank też nie wskoczy w grze, ale na stronie turniejowej.

Opublikowano

Dziwisz się? csgo za 5 euro to tech chłamu teraz przybyło w c**j nic nie zrobisz z tym polecam skonczyc na jakieś 1/2 tyg z MM ;) bo na Global Elite / Supreme było 90% meczy HvP a teraz jest 99% meczy HvH

 

 

 

 

HvP - Cheater vs Player

HvH - Cheater vs Cheater

kwwLI6C.png

Opublikowano

Na czitów nic nie zrobisz. Czasami rzadziej Ci się trafią, a czasami częściej. Przeważnie jak gram premadem 5 osób to czit jakoś srednio się trafia raz na 2 gry, a i tak idzie wygrać przeciwko takiemu. No chyba, że się kręci w kóleczko i strzela hs'y przez 20 ścian.

6e5qaevk5b3a_t.jpg

Opublikowano

Jestem Silver 3 i ludzie nawet z WH potrafią mieć staty 9/24 ale jak on zginie to da info koledze. Albo Triggerbot.. w przeciwnym teamie 5 AWP I stoją wcelowani w jeden punkt. A jak stracą AWP to przez 10 sekund z Glocka strzelają i trafić w nie mogą xD. Jedyny co nam zostaje to czekać aż Detektyw Izak sie nimi zajmie  :P

Opublikowano

Wszyscy gracie jak gówna, a nie cziterzy w każdym meczu... mam przegrane w cs;go 1k h  i tylko raz w życiu spotkałem się z takim ewidentnym  cheaterem. Jak pierdolicie, że ktoś co mesz w enemy team cheatuje to jest mi was szkoda.

Opublikowano

Chyba nikt z was nie gral wiecej niz 800 rankedow. Po przegraniu takiej ilosci meczow mozna stwierdzic ze cos jest nie tak po paru rundach, zalezy od tego kiedy sie cheater spali.

Srednio 1/3 gry = cheater

1/4 = smurf

Gra wybalansowana (po 2 stronach) zdarza sie bardzo rzadko, smial bym twierdzic ze nawet 1/10.

Nie ma o czym tutaj mowic poniewaz poziom csgo spadl strasznie.

graphic.png
Opublikowano

Wszyscy gracie jak gówna, a nie cziterzy w każdym meczu... mam przegrane w cs;go 1k h  i tylko raz w życiu spotkałem się z takim ewidentnym  cheaterem. Jak pierdolicie, że ktoś co mesz w enemy team cheatuje to jest mi was szkoda.

krulu wioski patykuf i lisci powiec nam jak gradz 

@top

ostatnio zaczalem ogladac swoje powtorki i na 5 meczy bylo 3 zjebow z haxami

wiekszosc trigger pewnie dlatego ze jest darmowy 

najmniej haxow jest na inferno i office 

Opublikowano

krulu wioski patykuf i lisci powiec nam jak gradz 

@top

ostatnio zaczalem ogladac swoje powtorki i na 5 meczy bylo 3 zjebow z haxami

wiekszosc trigger pewnie dlatego ze jest darmowy 

najmniej haxow jest na inferno i office

 

Bo na tych mapach co najwyzej wh sie przyda, na triggu sie od razu spalisz.
graphic.png
Opublikowano

Wszyscy gracie jak gówna, a nie cziterzy w każdym meczu... mam przegrane w cs;go 1k h  i tylko raz w życiu spotkałem się z takim ewidentnym  cheaterem. Jak pierdolicie, że ktoś co mesz w enemy team cheatuje to jest mi was szkoda.

Jak koleś zacznie strzelać zanim jeszcze sie wychylisz zza ściany na walku albo sie kręci dookoła i napierdziela same heady to fakt, że chłopak ma skilla. Gdyby rzeczywiście każdy miał skilla, a nie cheatował to na overwatchu byłby 1 cheater na 10 overwatchy. A niestety jest na odwrót.  <_< Może na twoim poziomie nie ma ich tak dużo ale wydaje mi sie, że w silverach jest ich pełno (+ nie potrafią tam nawet z tych cheatów korzystać).

Opublikowano

Ja swoja kariere wlasciwie zaczalem z cs:go,mam okolo 300h i ponad 100 rankedów wygranych.

 

I tak,nie raz oglądałem demka swoje,stoje w smoke,albo za smoke a typ mi heda strzela i ucieka .

 

Lece na Dust2 z ct z nożem na b,wchodze przez drzwi a Terro już tam są (WTF K***A) ?

Opublikowano

@llancer

Byleś za wolny. ;p Taktyczny flesh z środka na B w razie gdyby TT byli pierwsi. Ty jesteś w drzwiach a TT już przy skrzyniach.

@topic

Dużo cheaterów bo promocja, boostują swoje konta...

Opublikowano

@D3monic NIE.

odrazu po starcie rundy bieglem z nozem(kampic sie na B) i jak wbiegalem na b( 0 flesha nic,oni juz byli,tak samo na longu,nie dalo sie wychylic bo juz bylinie w drzwiach lecz na długiej. Masakra,bh czy co :/

Nie po prostu jesteś słaby, a ludziki w silverze nie dają rady na rushe.

NJxbd4x.png

Opublikowano

@D3monic NIE.

odrazu po starcie rundy bieglem z nozem(kampic sie na B) i jak wbiegalem na b( 0 flesha nic,oni juz byli,tak samo na longu,nie dalo sie wychylic bo juz bylinie w drzwiach lecz na długiej. Masakra,bh czy co :/

Po prostu jak wchodzą robią "lucky shoot" czyli strzelają w oczywiste miejsce czyli np w drzwi i okno na B i wtedy hs wyrywasz, ja jak strzelalem próbnie skakając z scoutem przy gali i tak trafilem hs pomimo że widzialem tylko pare pixeli jak typek wystawial głowe.

Ez, wyjdz z silvera do kalacha to to zrozumiesz, nawet większość goldów tego nie rozumie... (Ja g2 spadlem z g3. :( TAKIE PRZYKRE ZE AZ WESOLE)

Opublikowano

rok temu bardzo przyjemnie grało się w cs:go cheatera spotkac graniczyło z cudem raz spotkałem to dostał vaca w tym samym meczu :). Teraz dużo graczy jest. Dużo graczy=Więcej cheaterow .A niestety steam jest taki świetny że jak ktoś dostaje vaca to na drugi dzien kupuje nowego cs'a i na nowo leci.

874831456689708709857.jpeg

Tyle Wygrać.

Opublikowano

@buryzencio

hajs leci.

Ja najmniej cheaterów spotkałem na inferno i cache.

dd2 = nie polecam. Mapa cheaterów z 1.6 i bardzo popularna. Dużo smurfów.

graphic.png

Opublikowano

Jak koleś zacznie strzelać zanim jeszcze sie wychylisz zza ściany na walku albo sie kręci dookoła i napierdziela same heady to fakt, że chłopak ma skilla. Gdyby rzeczywiście każdy miał skilla, a nie cheatował to na overwatchu byłby 1 cheater na 10 overwatchy. A niestety jest na odwrót.  <_< Może na twoim poziomie nie ma ich tak dużo ale wydaje mi sie, że w silverach jest ich pełno (+ nie potrafią tam nawet z tych cheatów korzystać).

Ziomek, Ty jesteś jakiś dziwny. Przecież overwatcha się dostaje gdy ktoś jest zgłaszany za cheaty, a nie za niewinną grę. Co to za różnica idioto czy cheater jest co 2 mecz czy co 100 mecz? Tak poza tym nigdy jeszcze w życiu nie grałem przeciwko takiemu co latał i napierdał cheady, a z tego co widze to Ty chyba masz takich co drugi mecz ;o

Opublikowano

Ziomek, Ty jesteś jakiś dziwny. Przecież overwatcha się dostaje gdy ktoś jest zgłaszany za cheaty, a nie za niewinną grę. Co to za różnica idioto czy cheater jest co 2 mecz czy co 100 mecz? Tak poza tym nigdy jeszcze w życiu nie grałem przeciwko takiemu co latał i napierdał cheady, a z tego co widze to Ty chyba masz takich co drugi mecz ;o

 

nerff Nie tylko za cheaty ale również  za dominacje nad przeciwnikem dostaniesz reporta bo przecież "to nie możliwe że zawsze mnie zabija" po złości i przestań obrażać użytkowników co któryś post - mając czitera co 2 mecze nie wbijesz już rangi, co 100 już na spokojnie. Skoro nie spotkałeś żadnego "bączka" to bardzo krótko grasz w tą grę albo masz niską range. 

 

W tym meczu dostałem 5 reportów  http://cloud-4.steamusercontent.com/ugc/45373422703390914/D1A89AE4FE9F0CDC92DF05DC0056B9A1670BC07F/  widząc taki wynik podczas oglądania  overwatcha 90% osób zaznaczy ze cheat, za niewinność również zdarzają się bany od ow  - zawsze grałem czysto.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...