Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz osób do gry drużynowej? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: MachoBeng

Region:  EUNE

Level: 151

Dywizje członków: plat 3, diament 3, plat3

Kontakt: pw lol

Dodatkowe informacje: poszukuje suppa i junglera, p+ ?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Nick: Gorn5

Region: EUNE

Level: 30+

Dywizje członków: Brak

Kontakt: MPCforum, Discord, telegram (wszystko w profilu)

Nazwa drużyny: Aurum Team (może ulec zmianie)

Dodatkowe informacje:

 

Hej ? Razem z użytkownikiem @.grimm poszukujemy osób do gry drużynowej w Ligę Legend. Od razu zaznaczę, że chodzi o grę amatorską – nie jesteśmy wybitnymi graczami z bogatym doświadczeniem i nadzwyczajnymi umiejętnościami, którzy od zaraz chcą brać udział w turniejach i wszystkie je wygrywać, a typowo początkującymi graczami z dużymi ambicjami, którzy bardzo chcieliby się nauczyć grać w tę grę i na bazie tego móc w przyszłości (być może niedalekiej, turnieje online też są swego rodzaju treningiem) próbować swoich sił w starciach z innymi drużynami. Naszym celem jest więc znalezienie trzech osób, którzy niezależnie od wieku, płci czy poziomu skilla w grze, zechcieliby rozpocząć wraz z nami tę przygodę, rozwijać się i dążyć do bycia najlepszym. Czego oczekujemy? Na pewno jak wcześniej już wspomniałem nie jest istotny dla nas wiek czy wasze umiejętności w grze – możecie pobrać nawet dzisiaj grę i być tak samo beznadziejnymi jak my. Najważniejszą rzeczą, którą wręcz wymagamy, by w ogóle podjąć w tej sprawie jakiekolwiek kroki, jest bycie normalną osobą, która nie jest toksyczna, chamska, łatwo się denerwuje i poddaje, ma słomiany zapał i w każdy inny negatywny sposób wpływa na atmosferę w 'drużynie'. Powód jest chyba oczywisty. Chcemy stworzyć zgraną drużynę, która potrafi się ze sobą dogadać, dobrze zagrać i fajnie przy tym spędzić czas, a nie bandę gości, którzy wrzeszczą na siebie, bo zginęli w gierce komputerowej, ktoś coś źle zrobił czy przez jakikolwiek inny głupi powód, który u normalnego człowieka nie powinien wywoływać takich emocji. Jak już wspomniałem, nie jesteśmy wybitni, a wręcz powiedziałbym, że nooby z nas (czasami jest lepiej!), dlatego każdy proplayer czytający ten post, niech się najpierw zastanowi, czy jest cierpliwy i potrafi zaakceptować to, że ktoś gra słabiej. Jeśli tak, to super. Zawsze przyda się ktoś, kto ma większą wiedzę – wtedy szybciej się wszyscy nauczymy – choć nie twierdzę, że bez takiej osoby sobie nie poradzimy, bo to oczywiście nie jest prawda. Nie przedłużając... Jeśli jesteś zainteresowany/a, napisz do mnie prywatną wiadomość na forum lub na Discord i napisz coś z sensem, żeby to nie było "ce grać", tylko np. coś o sobie, czego oczekujesz i tak dalej. Do zobaczenia!

 

A... się rozpisałem, a nie napisałem o jednej istotnej rzeczy. Kwestia doboru roli w drużynie. Na pewno wolna jest dżungla. Próbowałem grać, ale mi nie podeszła. Od kilku dni gram na midzie i jest coraz lepiej, dlatego myślę, że mid jest zajęty (gdyby jednak nie wyszło, mogę oddać i będę supportem). Top jest zajęty przez kolegę. Poszukujemy więc osób do dżungli i dwóch na bota. Jesteśmy jednak elastyczni jeśli chodzi o role i wszystko tak naprawdę może się jeszcze zmienić.

 

Opublikowano

Nick: Mrrauu

Region: EUW

Level:20

Dywizje członków: beznaczenia

Kontakt: forum, gra

Nazwa drużyny: brak

Dodatkowe informacje: szukam ludzi do wspólnej gry 4 fun jak i na rankedy gdy dobije 30 ^^

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nick:  Xeozone

Region: EUNE

Level: 51 

Dywizje członków:  gold 4 (spadlem z g2)

Kontakt: w grze

Nazwa drużyny:  Brak

Dodatkowe informacje:  Szukam osob do gry, najlepiej 5ki. gram jungle mid najlepiej ale topke I supporta tez ogarniam. jestem bardzo duzo online wiec treningi itd mile widziane

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Nick: Ted Bündy

Region: EUNE

Level: 158

Dywizje członków: g1/p4 

Kontakt: pw forum

Nazwa drużyny: brak

Dodatkowe informacje: Hej wraz z kolegą szukamy 3 osób na pozycje mida, topa oraz supporta. Gramy oczywiście z voice. Jako iż nie gramy jak typowe goldy szukamy kogoś z p/diax i wyzej, chetnych do wspolnych gierek zapraszam. Ze wzgledu na prace i zycie prywatne mozemy grac po 3/4 godzinki dziennie 😛 

 

 

Opublikowano

Nick: Against myself

Region:  NA

Level:

Rola: top/mid

Dywizje członków:

Kontakt: priv/lol

Nazwa drużyny: 

Dodatkowe informacje: Szukam osób do turnieju NA na DZIŚ 24:00 10 euro na osobę łatwy hajs, nooby tam grają

1377531174-U173186.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nick: SKT PoohMänDu

Region: EUNE

Level: 101

Dywizje członków: S1/G

Kontakt: pw forum/gra

Nazwa drużyny: brak

Dodatkowe informacje: Szukam teamu gram na pozycji support, mainuje Leone. Posiadam discord, mam mikro, 23 lata.

Jeśli pomogłem to daj "Lubię to", bardzo mnie to zachęca do dalszej pracy :)


1367352043-U384748.png


  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano (edytowane)

Nick: znieumiemwtograc

Region: eune

Level: 57 plat 3

Dywizje członków: gold w góre.

Kontakt: tutaj, w grze lub discord.  Dave1043#6492

Nazwa drużyny: -

Dodatkowe informacje: szukam druzyny do flex 5v5.  Gram top/mid.

Edytowane przez Dawid1043
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...