Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Monitor BenQ, kompatybilny?


MoVinek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej, jestem w tym zielony, więc wolę się upewnić.

Grafika: R9 280 (Od Sapphire)
System: Win 8.1 x64

Chcę zamówić ten monitor:
http://www.morele.net/monitor-benq-gw2265m-603674/

Czytałem, że niektóre monitory są dobre z Win7.
-----------------------------
Moje pytania:
1.Czy ten monitor będzie dobry z moją grafiką (Podłączenie przez DVI-D).
2.Czy zalecana kompatybilność ma jakiś wpływ? Jeśli nie to wziąłbym droższy o 20zł, ponieważ ma HDMI, ale kompatybilny z Win7.
 

Opublikowano

1. Tak

2. Weź ten o 20 zł droższy bo ma HDMI. Będziesz miał o niebo lepszy obraz

fajnie że hdmi wpływa na jakość obrazu

Age is just a number :)

Opublikowano

fajnie że hdmi wpływa na jakość obrazu

 

No wiem.

Ma wpływ. 

Zawsze z przekazem cyfrowym jest tak, że sygnał do pewnego poziomu zakłóceń nie oddziałuje destrukcyjnie na jakość przekazu, ale powyżej pewnej granicy korekcja błędów jest już niewydolna i przekaz zaczyna się rwać, aż wreszcie gubi synchronizację i "po ptokach". 

zy95qg.png

Opublikowano

No wiem.

Ma wpływ. 

Zawsze z przekazem cyfrowym jest tak, że sygnał do pewnego poziomu zakłóceń nie oddziałuje destrukcyjnie na jakość przekazu, ale powyżej pewnej granicy korekcja błędów jest już niewydolna i przekaz zaczyna się rwać, aż wreszcie gubi synchronizację i "po ptokach". 

nie wiem gdzie ty wyczytałeś że hdmi ma lepszą jakość obrazu niż dvi ale niestety jesteś w błędzie. i nie pierdziel takich głupot proszę

Age is just a number :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...