Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie mogę zagrać turniejówek oraz na serwerach


Mikserous

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jestem w sytuacji takiej że mam świeże konto na steam oraz świeżo zakupionego cs:go. Nie mogę grać turniejówek i moje pytanie brzmi, czy to jest wina tego że nie mam steamguard od 15 dni ? I czy po tych 2ch tygodniach minie mi ten błąd ?

Opublikowano

ludzie, nie jestem głupi żeby nie zrozumieć komunikatu z blokadą na 24h... chodzi o to że jest to nówka konto i po wejściu do gry nie mogę ani zagrać turniejówek, ani grać na serwerach zabezpieczonych VAC'iem.. Po dołączeniu wyskakuje komunikat o dołączaniu do gry, a po ok 5 sekundach jest napisane że nie udało się dołączyć.. do tego nie mam dostępu do ekwipunku (błąd), + nie wyświetla mi ilu jest dostępnych graczy (dorzucam screeny w linkach)

http://zapisz.net/images/196_2015_03_17_00001.jpg

http://zapisz.net/images/307_2015_03_17_00002.jpg

http://zapisz.net/images/796_2015_03_17_00003.jpg

http://zapisz.net/images/574_2015_03_17_00004.jpg
http://zapisz.net/images/940_przechwytywanie1.png

 

Więc jeśli winą jest to że nie mam SG od 15 dni to wtedy wszystko się wyjaśnia, wolę zapytać kogoś niż samemu się domyślać

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...