Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ragnaros.pl - Poszukuje Testerów oraz ekipy.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R


 


E


 


K


 


L


 


A


 


M


 


A


 


 


 


 


Witam na początku chciałbym się przedstawić. Mam na imię Damian, uczęszczam do Technikum nr. 4 w Olsztynie o profilu Budownictwo (wykończenie wnętrz.


Stawiałem wcześniej server metin2 hamachi i postanowiłem teraz wystartować z czymś szerszym. Ale jednak sam tego nie zrobię, potrzebni mi są do tego pewni ludzie.


Więc chciałbym ogłosić "rekrutację" na testerów oraz do ekipy.


Testerów potrzebujemy 35-50. Jeżeli zauważymy, że jest dużo chętnych to być może, damy więcej miejsc, wiadome, że im więcej Użytkowników tym więcej błędów znalezionych.


Dla uczestników zamkniętej bety chcemy dać drobne upominki na start oraz dla tych co znajdą najwięcej błędów cenne nagrody.


Nie chcę się tu za bardzo rozpisywać, bo wiadome, że dużo ludzi nie lubi lektur a szczególnie na forach.


Tak więc przejdźmy teraz do tych rang których poszukuje na server.


 


Testerzy: 42/50 wolnych miejsc


 


Poszukiwany Team:


 


MT2:


[GM] - GameMaster (0/1)


[TGM] - Test GameMaster (0/2)


[TuT] - Tutorial (2/2)


[Grafik] - (1-2/1-2)


 


TS3:


[Technik] (0/1)


[RooT] (0/1)


Dalszy losy wybiorą ROOT i Technik. ;)


 


Co do testerów gry to jest wolnych 50 miejsc.


 


Wymagania do danych rang:


 


MT2:


GameMaster:


 


Wiek: 18+ (Jeśli zauważę, że ktoś jest odpowiedzialny to może być max 17, niżej nie.)


TS3


Mikrofon


Wysoka kultura osobista


Wysoki poziom ortografii oraz interpunkcji


Doświadczenie (będą przeprowadzane testy)


 


Test GameMaster:


 


Wiek: 18+ (Jeśli zauważę, że ktoś jest odpowiedzialny to może być max 17, niżej nie.)


TS3


Mikrofon


Wysoka kultura osobista


Wysoki poziom ortografii oraz interpunkcji


Doświadczenie (będą przeprowadzane testy)


 


Tutorial:


 


Wiek: 16+


TS3


Mikrofon


Kultura Osobista


Ortografia oraz interpunkcja


 


TS3:


 


Technik:


 


Wiek: 17+


Mikrofon


TS3


Wysoka kultura osobista


Doświadczenie


 


ROOT:


Wymagania ustala Technik servera TS3


 


Jeszcze dodam słowa końcowe, myślę, że będzie na tyle chętnych, abym mógł przeprowadzić te beta testy oraz niedługo ruszyć z serverem ;)


Zapraszam serdecznie na testy! :P


 


Kontakt:


GG: 53180631


PW na forum


 


Typ servera: Easy/Medium


Opublikowano

Po pierwszym zdaniu widać, że administrator piszący ogłoszenie ogarnia temat i ma doświadczenie.

Ogółem warunki i wymagania są do siebie adekwatne, a zarazem konkretnie określone. Myślę, że znajdzie się odpowiednia załoga, czego Ci życzę.

 

Od siebie polecam i raz jeszcze życzę powodzenia. :) 

Opublikowano

Znajoma nazwa serwera, potem napisze na gg w sprawie TuT'a teraz nie mam czasu i odezwe się jutro.Powodzenia z serwerem i mam nadzieje że poczekasz na moją wiadomość.

Opublikowano

Polecam z całego serca. Chłopak zna się na rzeczy i można się z nim dogadać w każdej kwestii. Czekam na start mordko !!! :D

obraz.png

Opublikowano

Zaklepane miejsca:


 


GameMaster - FromEj


Test GameMaster - Siwy


Test GameMaster - Taxik


Admin Forum - Argin


Technik TS3 - Zireseth


Opublikowano

 

 

Zaklepane miejsca:

GameMaster - FromEj

Test GameMaster - Siwy

Test GameMaster - Taxik

Admin Forum - Argin

Technik TS3 - Zireseth

ale team huehue xD

Będzie beka na starcie nie ma co..

z takim teamem to wątpię żebyś znalazł sponsora bo nikt nie będzie traktował Was poważnie.

 

Nie mam nic do administratora więc neutral ale tak na marginesie to wątpię żeby serwer wystartował :)

EDEN 2q1dnaw.pngHAZARD

Opublikowano

­To jest śmieszne, z plikami bardzo znanymi na tym forum wychodzić kolejny raz. Bugi na każdym serwerze miały być kasowane, po każdym upadku nadal one są i nie są wyeliminowane. Do tego Team dobierany na MPC - Gratulejszyn. Powodzenia ze startem serwera z plikami na których stoi aktualnie Ca*tios.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...