Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka pytań odnośnie gry na "Explosive Space"


Swifty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka.

Mam zamiar zagrać na tym serwerze i mam kilka pytań:

 

1.Na czym najlepiej farmić kredki?

2.Która firma dominuje?

3.Jest handel ?

4.Są rzeczy typu premium itp ? 

Opublikowano

szkoda czasu na privy :D 

 

co do kredek to chyba na kryskach albo na pierwszej gali czyscic x-2 / x-3 . Chociaz mozna dobrze tez pewnie zarobic na x-8 bijac sztrucle i zbierajac boxy , ale jakbys chcial kredki zarobic to musialbys z samych laserow bic bez rakiet to pare milionow na godzine wejdzie i kilka tys urki , tez ranga tam dobrze leci jak wytlukujesz to masowo :D

Opublikowano

Też uważam, że normalne DO bez wydawania pieniędzy jest nudne. Dzisiaj sobie zrobiłem konto i sobie zagrałem na tym serwie i bij boss kucurbiumy na x-4, ja za ubicie 1 dostalem 25k uri, 90 mln kredek, 16k poważania a expa chyba 1mln

edit:

Attacking: <==<Boss Kucurbium>==>
You received 1,572,000 EP.
You received 80,000,000 credits.
You received 23,240 Uridium.
You received 13072 honor points.
Oto nagroda za bossa.
Opublikowano

Znaczy na PL3 mam FE  +Apisa aegisa i chyba 2 designy za 250k ale jakos to mnie nudzi.Nie mam full havoców przez co mam mniejsze szanse na wygranie 1v1 z full havociem czy full hercules ;_;

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...