Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam Osób Do Klanu!. Zainteresowani Pisać!


Piecho2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
 

Schemat :

Klan poszukujący graczy :

 

+ Nazwa klanu

- Wymyślimy Nazwę Z Całym Klanem  ( Żeby każdemu pasowała!  :) ).

+ Krótkie Info O Klanie 

"KLAN" Jak narazie składa się tylko ze mnie,jestem osobą która chciałaby stworzyć 5-os. drużynę CS:GO dlatego piszę tutaj ten post!.

+ Wymagania

- Mikrofon!.

- Mutacja!.

- Umięjętność Grania!.

- Ogarnięcie Map!. ( " Mniej więcej " )- ( NUKE /,MIRAGE /,INFERNO /,CACHE /,DUST2 )!.

- Kultura Osobista!.

- Ranga ( nie duża Do silver 5 + ) Bo sam jestem początkującym Gram od 7 Marca 2015 Roku ( Ale myślę że aż tak źle nie gram jak na początek! )  :).

+ Co oferuje klan wobec graczy 

- Miła Atmosfera / Przyjemny Klimat.

- Wspólny Kontakt 

- Wiele Meczy / Treningów ( WIĘCEJ INFO NA SKYPEarrow-10x10.png ). ↓

+ Kontakt 

Skype : bpiechowiak98 ( Awatar El Shaarawy'ego )!.

+ Czas istnienia klanu

Dopiero Wszystko Się Rozpocznie ^^!.

+ Dodatkowe informacje, które szef uważa za przydatne

Mam na imię Bartek mam 16 Lat.

Do CS:GO zachęcił mnie mój kolega 

Grałem w CS 1.6  " 4 lata byłem raz na zawodach  młodzieżowych ^^).

Na początku oczywiście trzeba byłoby ogarnąć zgranie drużyny itd. , chce aby osoby zgłaszające się, miały duży wkład w drużynę, żeby skupiały się na tym co robimy.

Z Góry dziękuję wszystkim zgłaszającym 

Pozdrawiam PIECHO !.

 

Gracz poszukujący klanu :

 

+ Info o sobie (imię, wiek, zainteresowania etc)

+ Długość grania

- dziennie

- ogólnie

+ Nick

+ Steam/ non-steam

+ Mikro (yes or no)

+ Preferowane mapy, bronie

+ Kontakt

+ To co uważacie, że powinno się znaleźć

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...