Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wystąpił błąd podczas łączenia się z Maestro


urban12340

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,otóż gdy próbuje włączyć grę w oknie logowania wyskakuje mi błąd podczas łączenia się z Maestro
Próbowałem:
-Resetowanie komputera
-Format dysku
-wyłączenie firewalla
-wyłączenie antywirusa
-przeinstalowanie/reinstall
-Opcja ''Napraw'' w patcherze
-Mieszanie plików w RADS
Niestety nic nie pomogło proszę o pomoc gdyż zależy mi na grze tutaj
Screen z błędem : http://scr.hu/3453/ixrwn

Opublikowano

Nie żeby coś... Ale włączasz gre przez clienta? Jak dasz sobie tego lola w ekranie logowania na pasek i go odpalasz to masz ten błąd ; )

Nie mam go na pasku i nawet nigdy nie miałem 

Miałem to samo. dns jumer załatwi sprawę

pobrałem ten program, i co mam teraz nim zrobić?

Opublikowano

to ja juz nwm


on powinien chyba sam sie pobrać. Spróbuj z tym dns jumer. najpierw znajdź najszybszy dns a potem go ustaw i odpal lola mi to pomogło

nie pomogło

Opublikowano

Mam to samo i nawet RIOT nie jest w stanie mi pomóc. Kazali mi usunąć avasta, ale to i tak nic nie dało.

Nie ma.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Miałem kiedyś ten sam problem jak skasowałem jakieś pliki. Spróbuj wrzucić sobie gotowego lola od znajomego. Jeżeli nie masz takiej osoby to upne Ci tego clienta, ale najwczesniej jutro w nocy czyli miałbyś go dopiero na wtorek.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...