Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepsze bony do expa


FraderPaeker

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Polecam zrobic pz wszedzie gdzie to mozliwe w tarczy zrob sobie nno sila zreka int zalezy kim grasz

Dodatkowo w helmie oczywiscie trucie i reg pz jak eq do expa niezapomni o 

silny na zwierzeta

mistyki

diably

nieumarly

 

Chyba ze grasz na serwerze o malych ratach yang albo na takim gdzie mozesz w prosty sposob wydropisz pdka i pd leci wolno to wtedy robisz w butach tarczy i naszyjniku bonus do expa i yang jesli oczywiscie dziala na serwerza na jakim aktualnie grasz i to wszystko jesli bys chcail bony do pvp to wystarczy napisac na pw 

post-620514-0-17191400-1426186557.jpg

Opublikowano

Na globalnym serwerze podstawowe bony w eq do expa to.

- HP oraz % do pż
- NNO
- Oczywiście jeśli to możliwe Kryt/Przeszywka.
- no i silny przeciwko,ale bony zależne gdzie expisz 
Bo = s.Orki
DT = s.Nieumarłe.


0f836d5c65f1a4b0gen.png


Sygnatura by xDefQonOnex | Zakaz kopiowania.
 

Opublikowano

Zbroja: 2k HP, 15 strzały, 50 atak, 10 do HP/PE

Hełm: 8 szybkość ataku, 8 otrucie, silny na X, regeneracja HP też może być, 10 do PE

Buty: 2k HP, 15 strzały, 8 omdlenie, 10 krytyczne, może być też unik strzał

Bransoleta: 2k HP, 10 przeszywające, 10 do HP, silny na X

Tarcza: ONO, 15 blok, 12 int/siła/zręczność, silny na X

Kolczyki: 15 strzały, silny na X, może być 20 szybkość ruchu jak masz mało

Naszyjnik: 2k HP, 15 strzały, 10 krytyczne/przeszywające, 8 omdlenie

Broń: jak największe śr, silny na X, 12 int/siła/zręczność, 8 omdlenie, 10 krytyczne/przeszywające

 

może o czymś zapomniałem :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...