Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie działają Ci skrypty od jxscripts itp? Wejdź tutaj


michubak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej ;d

Piszę już trzeci tuturial dla was! 
 

 

Jeśli ktoś z was cracka:

http://www.mpcforum.pl/topic/1384497-tut-aktualizowany-xenobot/#entry11754553

 i chciałby używać skryptów od np jxscripts ( gdzie skrypt wymaga weryfikacji użytkownika ) 

Użytkownik musi podać taki sam login jaki podał przy rejestracji na stronie producenta skryptu!

 

 

logo-jxs.png

ERROR!

 

 

 

 

 

 

Przykład: 
Zarejestrowałem się na jxscripts  z nickiem: tibiauser29
to przy logowaniu się do xenobota musicie podać taki sam nick! 

 

 

 


Czyli w praktyce wychodzi to tak!

1. Pobrałem gotowego skrypta od n/n


2. Kopiuje go do folderów xenobota

 

3. Zmieniam jego ustawienia na swoje ( backpacki itp...)

 

4.  URUCHAMIAM XENOBOTA  logując się na takie same dane z jakich pobrałem skrypta ! ( TYLKO LOGIN )


5. Cieszymy się skryptem :)


 

 

 

Messpe - RL - PL - ANTICA - :) + 180


I pamiętaj jedno. Na tym świecie zawsze była,
jest i będzie w cenie tandeta,
Więc czym my się mamy przejmować...

O.S.T.R. & Marco Polo "Żywy lub martwy" feat. DJ Haem

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...