Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Grafika Www] Zlecenie Dla Projektu Mpc - Goldmember Do Zdobycia


Rodimop

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jeśli ktoś podejmie się tego zlecenia i je wykona, zostanie nagrodzony rangą GoldMember :)

Czyli i tak powinien być, bo wygrałem - jedyna praca

Chyba jednak mnie okłamałeś, na gg pisałeś że za samą prace dostane gold'a, a nie dostałem, nawet za "zwycięstwo" .

Gość Mounthains
Opublikowano

Ehh... starałem się, ale cóż, jak on zrobi lepszą to fajnie ;p

 

@PS: Rodi okłamałeś mnie ;/

 

Najwyraźniej rodimop nie skonsultował się z kokoszem i sam podjął pochopną decyzję..

 

rodi mi pokazał stronę i za ciekawa ona nie jest ;/ Aby otrzymać goldmembersa trzeba się napracować.

 

Owszem pisałeś do mnie: "ja mi idzie" ale myślałem że to jakoś rozbudujesz

Opublikowano

Ja przyznaje racje Mou

 

Jeśli my było to php + system newsów by było o wiele łatwiej i by wyszło coś ładnego, ale to szkaradny drupal.

 

@Na GoldMembers'a trzeba się napracować ?

Konkursy, aż do "tego" było dosyć łatwe, a na pewno łatwiejsze od tego.

Opublikowano

Zwycięstwo jest, lecz bez konkurencji.

Praca jest naprawdę nie na takim poziomie jak trzeba.

Ja tej decyzji nie podjąłem.

Don't feed trolls ;]

Opublikowano

Dobra, koniec.

 

PS: Najlepiej niech kokosz ;) podejmuje decyzje o konkursach na jakąś range, a nie rodi, albo innym moderator, tak jak to było do tego konkursu.

Opublikowano

To nie ja podjąłem decyzję o randze, tylko ją przekazałem.

Najlepiej niech on się tutaj wypowie.

 

I tak jak mówił Mou:

 

By dostać Golda, trzeba się naprawdę napracować.

Don't feed trolls ;]

Opublikowano

A możecie pokazać jak ten Layout Schittset'a wygląda?

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Schittset,

 

Doceniamy wkład, który uczyniłeś w tym temacie, jednak nie spełnia on wymogów naszego forum. Projekt, mimo że na pewno czasochłonny nie komponuje się z mpc i nie spełnia moich jakże wysokich ambicji. Mam nadzieję, że nie załamiesz się i nie zamkniesz się w sobie po tych słowach, a będziesz w dalszym ciągu aktywnym użytkownikiem mpc. :) Pamiętaj, że na mpcforum cenimy ludzi kreatywnych, a postępując właśnie tak jak uczyniłeś Ty, zostaniesz na pewno kiedyś doceniony.

 

Pozdrawiam i dziękuję Wszystkim za zainteresowanie.

Opublikowano

kokoszu,

 

 

Nie załamie się ;p

 

Nadal będę spamował tzw. będę aktywnym użytkownikiem MPCForum, gdyż w Polsce lepszego forum nie ma.

 

A co do projektu to postaram się wam pomóc, ale to będzie php + system newsów - w tym da się coś ładnego i schludnego zrobić, a nie szkaradny drupal.

 

BTW. rodi dzięki za zdjęcie warna ;)

 

PS: kokosz jak możesz to przybliżyć wygląd strony, jak ona miała by wyglądać.

 

@kokosz,

 

A mógłbym prosić o zmianę nicku na Schitti, bym był bardzo wdzięczny.

 

Pozdrawiam Schitti ;]

 

PPS: A ta moja thema naprawdę jest do dupy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...