Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Doładowanie portfela za 15euro(10 +5)


Glazes

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,za te 15 euro postanowiłem kupić m4a4 Dragon King przetestowaną lub lekko używaną.Możecie mi doradzić,którą jakość wybrać ? 

Zamierzam jeszcze kupić jakiś dodatkowy skin.Możecie doradzić jaki ? 

Z góry dziękuję :) 

5855a2c9e31f5d182ab224a35391d1f8.jpg

Opublikowano

Kup FT od mw różni się mało.

Na środku skina zadrapania niewidoczne.

A co do 2 skina to ak-47 redline FT / WW.

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

Kup FT od mw różni się mało.

Na środku skina zadrapania niewidoczne.

A co do 2 skina to ak-47 redline FT / WW.

 

Wszystko zależy od tego jaki ma pattern FT.. Nie ma dwóch identycznych broni w cs go, dlatego część wygląda dobrze, a część ma duże zadrapania.. 

                                                              185101413585933840951.png

Lecze raki w soloq <3

Opublikowano

@Dr. Onkolog Więc co radzisz ?  I jaką 2 broń ? 

Drugą broń jaką mógłbym Tobie polecić to skin do AK-47|Redline bądź AK-47|Blue Laminate, która posiadała by naklejki z "Katowic 2014".

Opublikowano

@Dr. Onkolog Więc co radzisz ?  I jaką 2 broń ? 

 

Jeśli chcesz zaoszczędzić trochę kasy to poszukaj w markecie jakiegoś ładnego egzemplarza field tested ("inspect in game"), jak takiej nie znajdziesz to kup po prostu mw :P . Co do drugiego skina to już tylko i wyłącznie twoja wola.

                                                              185101413585933840951.png

Lecze raki w soloq <3

Opublikowano

Lepszy lepiej wyglądający FT po co zakładasz 2 tematy z takim samym pytaniem

 

@Glazes po co zakładasz 2 tematy z takim samym pytaniem???

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...