Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Twoim zdaniem, jaki typ serwera opłaca się teraz robić ?


MCSH

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie !


Po długim czasie postanowiliśmy znów zacząć przygodę z minecraftem.
Nie graliśmy bardzo długo , i mamy prośbę do was nasi mili koledzy !
Na jakim typie serwera teraz najwięcej gra gracy ?
I według was jaki typ najlepiej zrobić ? :D 

Na pewno nie HC i SV + Gildie :D :P !
Chyba że jest teraz ich mało ? :D 
Pisać!

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Tak, więc !
 

Szukamy "ekipy" do pomocy w rozwoju naszego serwera !

Najbardzie potrzebujemy:

- Budowniczych

- Moderatorów

i w mniejszym stopniu

- programistów  

------------------------------------------------------------------------------

 

Więcej informacji na:


Skype: Arioter (KineQ1626)

 

 

Opublikowano

hardcore - aktualnie nie ma dobrego takiego serwera (a wiesz dlaczego sie juz znudzil? bo stara mechanika kopania na stoniarce sie juz rzygac chce.  ogarnij cos lepszego nowego)

Opublikowano

4/6=2/3 odp minigames :) jak masz pomysl na serwer to tyle hajsu mozna na tym zarobic... Nie bede sie chwalil ile zarobilem :P

 

Kolega wyżej mówi dobrze tylko musisz mieć swój pomysł  na jakąś nową MiniGierkę 

 

 

Albo możesz zrobić serwer Na Modach ze swoim launcherem i dobrać mody dobrze i Serwer gotowy

 

Na serwerach zawsze się liczy pomysł i coś nowego :D

50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/700/800/900/1000

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Na modach nikt nie bd gral. Za duzo roboty gracz ma: pobierz nowy launcher. Gracz musi mieć prosto i wyraznie napisane co zrobic. Radze robic minigame. Albo networka ;)

Opublikowano

Dobra daliśmy trochę czasu :D 

Czyli według was opłaca się teraz robić serwer MiniGames / PvP

 

________________________________________________________________________________

 

 

Powiem od razu prawdopodobnie to będzie dopracownny serwer PvP z naszymi pomysłami i dodatkami umilającymi grę .

______________________________________________________________________________________________________

 

Chyba że jeszcze ktoś chętny do wypowiedzi, to zapraszamy !

 

Opublikowano

Tak, więc !
 

Szukamy "ekipy" do pomocy w rozwoju naszego serwera !

Najbardzie potrzebujemy:

- Budowniczych

- Moderatorów

i w mniejszym stopniu

- programistów  

------------------------------------------------------------------------------

 

Więcej informacji na:


Skype: Arioter (KineQ1626)

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...