Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FIFA 13 - Gdzie kupię coinsy za sms lub PSC?


veno1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, 

 

Zajrzyj do tego tematu:http://www.mpcforum.pl/topic/1187953-strony-z-coinsami/

 

A tutaj znajdziesz dyskusje na temat stron z coinsami: http://www.mpcforum.pl/topic/1373633-dyskusja-o-stronach-z-coinsami/

 

Na pewno znajdziesz to czego szukasz :) 

 

 

Przepraszam, moje nie doczytanie. Do FIFY 13 nie ma stron na której kupisz coins - właśnie tym sposobem (sms, psc). Pozostaje allegro - i przelew. 

­

Opublikowano

Cześć, 

 

Zajrzyj do tego tematu:http://www.mpcforum.pl/topic/1187953-strony-z-coinsami/

 

A tutaj znajdziesz dyskusje na temat stron z coinsami: http://www.mpcforum.pl/topic/1373633-dyskusja-o-stronach-z-coinsami/

 

Na pewno znajdziesz to czego szukasz :) 

­

Jak coś piszesz to sprawdź czy nie mija się to z prawdą. W temacie "Strony z coinsami" żadna strona nie sprzedaje monet do Fify13. Jeżeli nie znasz odpowiedzi na dane pytanie to nie nabijaj postów.

 

Ciężko będzie Ci kupić coinsy do tej fify, szczególnie za PSC/SMS. Możesz poszukać na allegro, ale tam musisz płacić przelewem. Każda strona która sprzedaje coinsy, wycofała ze swojej oferty monety do gry Fifa13.

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Szukałem, chyba nigdzie nie ma możliwości kupna coinsów do fify 13.

Jedyne wyjście to kupno fifa pointsów i szukaj szczęścia w paczkach :)

CavernousEarlyIcelandichorse-size_restricted.gif

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

A wiecie moze czemu nie moge załadować fifa pointsów do fify 13 za smsm jak chce kupić to wyskakuje ze wystapił problem z połączeniem!!!

Opublikowano

Do starszych części, takich jak FIFA 13 nie da się już kupić FIFA POINTS.

Można próbować, ale transakcja nie zostanie sfinalizowana przez Origin.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

­Zgadzam się z kolegami wyżej, nie da się niestety kupić, ponieważ już mało osób gra w tą fife, dlatego też nie widzą sensu dalszej sprzedaży. Możesz spróbować na allegro poszukać, bo kiedyś widziałem, ale nie wiem, czy dalej są.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...