Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na jakiej zasadzie działają serwerownie ?


gks0770

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witajcie , wytłumaczycie mi na jakiej zasadzie działają hostingi serwerów typpu Pukawka.pl

jestem zainteresowany takim wykupem, lecz niewiem co i jak..

 

czy na serwerze można wstawić opcje vipów/adminów , jak tak to w jaki sposób, czy opłaty trafiają do mnie czy na hosting

Opublikowano

Co do hostingów to działa to mianowicie tak:

- Możesz wprowadzać Vipy za sms'y ( zarobek idzie dla ciebie, jeżeli tak ustawisz )

- Możesz sobie wgrać jakie chcesz pluginy

- Mapy też dowolne

Pomogłem? Daj Lubie to!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jeśli podpiszesz umowę z dotpay i ludziom będziesz podawał kody z ich strony, a nie np: z pukawki to kasę zgromadzoną będziesz mógł wypłacić na Konto Bankowe, a jeśli na Pukawce to hajsy trafią na do portfelu na stronie, tej kasy nie możesz wypłacić jedynie opłacić serwer itd..

 

VIP jak wgrasz Pluginy

Admina ustawiasz w pliku user na Nick/IP/Steam_ID

Nie da się wytłumaczyć jak co i jak, są od tego poradniki.

Jeśli jesteś zielony to wpisujesz w google jak dodać Admina itp..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...