Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Shogun 2.exe przestał działać (Zmierzch Samurajów)


szyszuPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak jak w temacie panowie prosze o pomoc mam windows 8.1 a stacjonarnym i kupilem przed wczoraj te gierke... niestety stasznie sie mecze bo na lapku windows 7 64 bit dziala tyle tylko ze no nie nadaje sie to do grania na najnizszych detalac

stacjonarny:

i7

gtx 770

16 gb ram

 

help... 

 

jak to uruchomic na windows 8.1?

Waros RPG - Krwawy Tron 2018 PREZENTACJA MPC Forum - KLIK
sygnatura.png

SERWER OD GRACZY DLA GRACZY!

Opublikowano

jaki to service pack?
dodam tez ze tryb zgodnosci z win 7 i innymi nic nie daje, ale zaskoczyles mnie swoja odpowiedzia chlopie dales mi nadzieje ze jeszcze sobie zagram :3
 

Waros RPG - Krwawy Tron 2018 PREZENTACJA MPC Forum - KLIK
sygnatura.png

SERWER OD GRACZY DLA GRACZY!

Opublikowano

temat do ZAMKNIECIA

 

a Ci, którzy mają WINDOWS 8/8.1 i chcą sobie pograć w Shogun II TW niech zainwestują/wrócą na WINDOWS 7

po krótku Shogun II TW i Fall of the Samurai nie są kompatybilne z Windowsem 8/8.1 

Właśnie zainstalowałem i sobie pykam na 7 :)

Waros RPG - Krwawy Tron 2018 PREZENTACJA MPC Forum - KLIK
sygnatura.png

SERWER OD GRACZY DLA GRACZY!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...