Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Reklamy serwerów! Proszę o opinie! :)


Nter

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciagle to samo jest, reklama nie zachwyca a tym bardziej nie zacheca. Font nie pasuje, efekty tez jakies takie niezbyt.. generalnie kiepsko. Pocwicz jeszcze.

­VeIMQWU.png

Opublikowano

Mało czytelny napis serwera w dole po prawej stronie :/ Musiałem się przypatrzeć aby zobaczyć nazwę. Może wzrok mnie zawodzi już ale wczoraj byłem u Higienistki i oczy niby dobre ;)
Mało pokazane na filmiku.
Pod koniec filmiku mógłbyś dodać jeszcze co znajduje się na serwerze albo zakupić mikrofon i mówić w trakcie filmiku co będzie się przyjemnie słuchać oraz oglądać jak prezentujesz serwer ;) Taki styl będzie lepszy według mnie.

Opublikowano

Dzieki za opinie niestety na tym serwie nie bylo zbytnio nic do pokazania ciekawego wiec co sie dalo to wstawilem mozecie wejsc sami :p. Co do czcionki to zmienie jesli jest z tym problem.

 

Watpie ze bede uzywal mikro bo ma to byc bardziej na styl zeby was zaciekawilo lub cos niz typowy gameplay :)

 

Jak cos jeszcze zmienic piszcie smialo! :)

2579314424273501027542.png

Opublikowano

Przede wszystkim musisz nagrywać dłuższe odcinki z reklam serwerów i z głosem. Zazwyczaj, żeby nie zanudzić ludzi oglądających tę reklamę serwera, to musi to być odcinek 30-15 minutowy na temat tej oto reklamy i tak jak wspomniałem wcześniej - musi to być nagrywane z głosem, a jeżeli masz mało do wypowiedzenia na temat danego serwera, to chociaż przedstaw i opisz go krótko z głosem. 

Opublikowano

Dzieki za opinie niestety na tym serwie nie bylo zbytnio nic do pokazania ciekawego wiec co sie dalo to wstawilem mozecie wejsc sami :P. Co do czcionki to zmienie jesli jest z tym problem.

 

Watpie ze bede uzywal mikro bo ma to byc bardziej na styl zeby was zaciekawilo lub cos niz typowy gameplay :)

 

Jak cos jeszcze zmienic piszcie smialo! :)

Zlecę tobie nagranie reklamy mojego serwera. Gdy tylko wykupie maszynę ;3

Opublikowano

Przede wszystkim musisz nagrywać dłuższe odcinki z reklam serwerów i z głosem. Zazwyczaj, żeby nie zanudzić ludzi oglądających tę reklamę serwera, to musi to być odcinek 30-15 minutowy na temat tej oto reklamy i tak jak wspomniałem wcześniej - musi to być nagrywane z głosem, a jeżeli masz mało do wypowiedzenia na temat danego serwera, to chociaż przedstaw i opisz go krótko z głosem. 

 

Tak jak pisałem wcześniej na razie nie zamierzam ale zobaczę jak to wyjdzie i wgl. :P 

 

Zlecę tobie nagranie reklamy mojego serwera. Gdy tylko wykupie maszynę ;3

 

Nie ma sprawy pisz śmiało jak coś ;)

2579314424273501027542.png

Opublikowano

Ogólnie reklama mi się podoba, ale zmieniłbym czcionkę tego niebieskiego napisu i na końcu filmu w tych napisach zmieniłbym pokrycie tym ciemnym, bo wielu napisów nie da się przeczytać :) 

Opublikowano

Ogólnie reklama mi się podoba, ale zmieniłbym czcionkę tego niebieskiego napisu i na końcu filmu w tych napisach zmieniłbym pokrycie tym ciemnym, bo wielu napisów nie da się przeczytać :)

 

Dzięki za opinie napisy zmienie :) 

2579314424273501027542.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...