Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Całkowicie Nowy Serwer Jailbreak ! To cie zaskoczy


KRUPNIKCS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

xyz


Zapraszam na JailBreak do wspólnej zabawy, im nas więcej tym większa zabawa !


Kiedyś za moim pośrednictwem startowały najlepsze nocki jailbreak, na serwerze cs-soplica ! Teraz mam swój serwer, na który was zapraszam. Dnia 5.04.15r. o godz. 01:00 odbędzie się Noc Jailbreak ! Zapisy na Forum (dział jailbreak -> sprawy serwera - Zapisz się, startujemy o 01:00 !


b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

Opublikowano

Według mnie szybka rekrutacja na admina serwera w tym przypadku jest beznadziejna.


Powinno się to odbywać w całkiem inny sposób, podczas którego można faktycznie sprawdzić kandydata.


Mnóstwo błędów gramatycznych, co bardzo zniechęciło mnie do sprawdzenia sieci.


Serwer może i dobre robicie, lecz sieć prezentujecie z zewnątrz bardzo słabo.


 


Pozdrawiam, Raxonade.


You don't know my name, if you're not worthy. My real name is in me.


If you want to know them, you first need to know the whole of me.


Instead of asking, see it yourself.

Opublikowano
xyz

 

Zapraszam na JailBreak do wspólnej zabawy, im nas więcej tym większa zabawa !


Kiedyś za moim pośrednictwem startowały najlepsze nocki jailbreak, na serwerze cs-soplica ! Teraz mam swój serwer, na który was zapraszam. Dnia 5.04.15r. o godz. 01:00 odbędzie się Noc Jailbreak ! Zapisy na Forum (dział jailbreak -> sprawy serwera - Zapisz się, startujemy o 01:00 !


b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Odświeżam :)

Zapraszam na JailBreak do wspólnej zabawy, im nas więcej tym większa zabawa !


Kiedyś za moim pośrednictwem startowały najlepsze nocki jailbreak, na serwerze cs-soplica ! Teraz mam swój serwer, na który was zapraszam. Dnia 5.04.15r. o godz. 01:00 odbędzie się Noc Jailbreak ! Zapisy na Forum (dział jailbreak -> sprawy serwera - Zapisz się, startujemy o 01:00 !


b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...