Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rozłączono z grą: serwer jest pełny


qazmati

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Od momentu zakupienia Battlefield'a 4 męczyłem się z PunkBusterem. PRzeszukałem chyba wszystkie możliwe fora, któraś z metod zadziałała (nawet nie wiem która, bo było tego tak dużo). 

Dzisiaj Origin zaktualizował mi BF'a 4 (ok.1.1 GB). Wszedłem na pierwszy lepszy serwer i po ok. 1 minucie zostałem wyrzucony z serwera, na Battlelogu wyświetlił się błąd : "Błąd : Rozłączono z grą : Serwer jest pełny"

 

No dobra, stwierdziłem, że były jakieś sloty zarezerwowane dla VIP, albo jakiś Adminów.

Następnie wybrałem kolejny serwer i znów to samo. Później wszedłem na serwer gdzie było 30/64 i znów po minucie ten sam error.

 

Czy ktoś zna wytłumaczenie na te dziwactwa ?

Z góry dzięki za odpowiedź.

 

PS. Jeśli czegoś nie podałem co jest istotne to pisać ;d

Opublikowano

Użyj programu pbsvc,który się znajduje w głównym folderze gry. Możesz także zainstalować ponownie wtyczkę. Może przed tymi czynnościami próbuj jeszcze wchodzić na różne serwery. Może to jakieś błędy serwerów. Daj raport także z speedtest.pl

8902314106109971000808.jpeg
Opublikowano

Oto wynik testu

4188527316.png

 

Wchodziłem na ok. 10 serwerów już wczoraj i nic z tego ;d 

 

Zaraz sprawdzę czy da radę normalnie pograć przy reinstalu PB i wtyczki.

Opublikowano

Wyłącz zaporę systemową i funkcję bezpieczeńśtwa i zobacz czy działa. Możesz także napisać do supportu EA. (Live chat)Ten błąd pokazuje się tylko wtedy kiedy serwer jest pełny i nie jest on z winy gracza. Ewentualnie możesz zrobić skan antywirusem i Ccleaner'em 

8902314106109971000808.jpeg
Opublikowano

Czyścisz CCleanerem PC

 

wyłączasz wszystkie niepotrzebne programy(gg,skype itp...)

 

antywiry off

 

zapory systemu off

 

naprawiasz grę(albo reinstall),

 

wyłączasz origin w grze(?)

 

wchodzisz na serwery europejskie

 

reset routera

 

zmiana bf'a na 86x 

 

relog Origina(?)

 

reinstall wtyczki

 

format(w ostateczności)

 

mówisz bratu, żeby nie ściągał pornoli jak grasz

 

Chyba wszystkie sposoby, które mi pomogły usunąć choć jeden z wielu problemów z bf4. Mam nadzieję, że choć jeden sposób okaże się skuteczny(tego ostatniego nie miałem okazji testować).

 

Btw. Pierwszy raz widzę internet, który ma więcej MB upload'u, niż download'u. 

Jakbym pomógł, to liczę na +   xD 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...