Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Chodzi Tobie Serwer , A Twym Kolegom Nie?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

W związku ze sporą falą spamu , dotyczącą tego tematu postanowiłem zrobić poradnik.

Mam nadzieję , że choć trochę ograniczy to nierozsądek początkujących , którzy zamiast użyć wyszukiwarki zakładają nowe topici.

 

A więc :

 

1.Sprawdz czy Spolszczenie jest poprawne

Aby spolszczenie było poprawne , musi być bez końcówki 100.

 

Tutorial :

To jest ukryta treść, proszę

 

2.Sprawdź czy odblokowałeś wszystkie porty.

Aby serwer poprawnie działał, muszą być odblokowane porty w PortMap.

Download:

To jest ukryta treść, proszę

 

3.Sprawdź czy Twój kolega jest na hamachi.

Nie chodzi o to , aby Twój kolega był zalogowany na hamachi , lecz z Tobą w sieci.

 

4.Sprawdźcie czy Pingujecie ( Nie koniecznie )

Aby to sprawdzić , należy kliknąć PPM na użytkownika w hamachi i Pinguj,

 

5.Sprawdź czy serwer skonfigurowany jest poprawnie.

 

6.Sprawdź czy nie masz zablokowanej zapory.

 

To chyba tyle. Wymieniłem najważniejsze podpunkty.

Mam nadzieję , że komuś pomogą .

Pozdrawiam Kronk.

Opublikowano

Lepiej pingować w cmd komendą ping w hamachi pinger jest dojechany

Oferuję pomoc:

 

Oferuję pomoc z port forward (przekierowywaniem portów) Tylko i wyłącznie gdy posiadasz router.

Oferuję pomoc ze stawianiem serwerów do Minecraft na systemach FreeBSD/Debian/Ubuntu.

Oferuję pomoc z konfiguracją pluginów minecraft jak permissions.

Oferuję pomoc z konfiguracją serwerów minecraft.

Tłumaczę pluginy bukkita na język polski.

 

 

Większe tutoriale:

 

 

 

Zostanę administratorem/moderatorem na jakimś dobrym serwerze dedykowanym, propozycje proszę wysyłać na PW.

Opublikowano

CMD inaczej konsola windowsowska, jak ją włączyć?

START>URUCHOM>CMD>OK :P

 

 

Aaaa... i jesczez coś dostosowałem się do tych pkt. i nadal mi nie chodzi ^^ A innym chodzi, temat: KLIK

  • 6 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...