Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Lapek używany do Gier typu CS GO do 1000zł


Venixen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Was

 

Chciałbym się zapytać czy kupie jakiegoś laptopa żeby pograć w miare możliwie w CS GO.

 

Kwota jaką mogł bym przeznaczyc na laptopa to 1000zł .

1) Kwota przeznaczona na zakup: 1000zł

2) Rozmiar matrycy (+ewentualnie wymagana rozdzielczość): w miare do grania CS GO xxd

3) Główne zastosowanie (np. gry, inne multimedia, praca biurowa, konkretny program, etc.): do grania w cs GO

4) Miejsce użytkowania (np. głównie w domu, głównie w plenerze, etc.): dom

5) Wymagania specjalne (np. matowa matryca, obudowa o wzmocnionej odporności, etc.): licze na was biggrin1.gif

6) Osobiste preferencje (np. niechęć do konkretnej marki albo biały kolor, etc.): brak

7) System operacyjny (laptop z systemem bądź bez niego) może być bez

8) Własna propozycja (model wybrany samemu): brak

CHCE DODAĆ ŻE LAPTOP MOŻE BYĆ UZYWANY , ALLEGRO ITP ITD

 

 

Np czy na takim lapku by chodził CS GO ? http://allegro.pl/acer-v3-571g-i5-faktura-gwarancja-i5105113528.html

DUBSTEP_hwhqaqp.PNG

 

Mistrzostwo w każdej dziedzinie wymaga pracy, pracy i jeszcze raz pracy

Opublikowano

Dzieki :) macię może jeszcze inne propozycje :D  fajnego lapka podales alemamfaze :D

DUBSTEP_hwhqaqp.PNG

 

Mistrzostwo w każdej dziedzinie wymaga pracy, pracy i jeszcze raz pracy

Opublikowano

ale mam faze a jakie gierki mogły by chodzić jeszcze na tym Lenovo ??? :D napisz coś :D

DUBSTEP_hwhqaqp.PNG

 

Mistrzostwo w każdej dziedzinie wymaga pracy, pracy i jeszcze raz pracy

Opublikowano

no podaj byle jakie gierki :) czy jakieś bf czy cos :D chce wiedziec na co go stac :) niechce na nim grac w bardzo wymagajace gierki bo od tego mam PS4 , ale w w cs GO pograłbym i coś tam jeszcze czego na kosnolach nie ma xD

DUBSTEP_hwhqaqp.PNG

 

Mistrzostwo w każdej dziedzinie wymaga pracy, pracy i jeszcze raz pracy

Opublikowano

no podaj byle jakie gierki :) czy jakieś bf czy cos :D chce wiedziec na co go stac :) niechce na nim grac w bardzo wymagajace gierki bo od tego mam PS4 , ale w w cs GO pograłbym i coś tam jeszcze czego na kosnolach nie ma xD

w cs go normalnie popykasz, w jakiegoś bfa też, może nawet 3 na low.

Age is just a number :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...