Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam darmowego, nie obciążającego zbytnio komputera programu do nagrywania


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moim zdaniem lepiej te parę złotych zainwestować i dostać jeden z lepszych programów na rynku.

 

Jak nie to jeszcze Camtasia Recorder

Opublikowano

Moim zdaniem lepiej te parę złotych zainwestować i dostać jeden z lepszych programów na rynku.

 

Jak nie to jeszcze Camtasia Recorder

Jedyna opcja przez ,którą mogę na tą chwile dokonać płatność  to PaySafeCard jakieś propozycje ??? skąd mogę zakupić jakieś programy przez PSC ???

Opublikowano

Nie możesz zwykłego przelewu pocztowego zrobić? Nie kupisz raczej za PSC, nie spotkałem się jeszcze z kupowaniem programów za PSC ;)

Opublikowano

Nie możesz zwykłego przelewu pocztowego zrobić? Nie kupisz raczej za PSC, nie spotkałem się jeszcze z kupowaniem programów za PSC ;)

Nie niestety nie mam jak ...

 

a jeśli chodzi o płatności bankowe nie posiadam jeszcze konta w banku 

Opublikowano

Mirillis action jest świetny, jak nie masz jak zrobić przelewu to poproś znajomego czy coś, daj mu hajs. Ewentualnie możesz sciagnac cracka.

<p class='bbc_center'><span style='font-size: 24px;'><span style='font-family: lucida sans unicode'><strong class='bbc'>Hejtować będę</strong></span></span></p>

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Sorry za odkopanie, ma ktoś może Cracka do actiona?

CHodzi mi głównie, aby ta reklama  u góry ekranu zniknęła.  Trochę to irytuje jak na moim nagraniu na środku ekranu widnieje napis:  ACTION...

c3e3677f25827.png

Opublikowano

Sorry za odkopanie, ma ktoś może Cracka do actiona?

CHodzi mi głównie, aby ta reklama  u góry ekranu zniknęła.  Trochę to irytuje jak na moim nagraniu na środku ekranu widnieje napis:  ACTION...

MPCForum nie popiera piractwa

Opublikowano

TO zapytam inaczej.  Czy jest jakiś dobry program do nagrywania filmów z gier na YT?

Do obróbki mam SonyVegasa.

Fraps odpada, ze względu na wage plików.

c3e3677f25827.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...