Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zezwolić randze VIP otwierać skrzynki na spawnie?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam taki problem bo nie wiem co zrobić żeby Vip mógł otwierać skrzynki na spawn.

Jak chce otworzyć To pisze pvp-area.

Piszę tak tylko na span w cuboid.

giphy.gif


Jeżeli pomogłem. Kliknij Lubię to.

Opublikowano

Pewnie cuboid blokuje otwieranie skrzynek, wpisz: /rg f <nazwa cuboida> chest-access allow na chacie (jako admin). 

Nadal nie działa.

giphy.gif


Jeżeli pomogłem. Kliknij Lubię to.

Opublikowano

Możesz tu wstawić screena z tą wiadomością? Trochę to dziwne.

I podaj jeszcze jakie masz ustawione flagi.

Dobra już działa tyle że stworzyłem strefe vip lecz nie działa w łaśnie na tej strefie a na spawn dziala.

giphy.gif


Jeżeli pomogłem. Kliknij Lubię to.

Opublikowano

Możesz tu wstawić screena z tą wiadomością? Trochę to dziwne.

I podaj jeszcze jakie masz ustawione flagi.

Piszę have permision ''treasurechest.access.treasure''

giphy.gif


Jeżeli pomogłem. Kliknij Lubię to.

Opublikowano

A ustawiłeś w tej strefie też tą flagę? Może inny cuboid też nachodzi na strefe vip.

Chciałeś aby tylko VIP mógł otwierać skrzynki, też normalni gracze będą mogli otworzyć.

Opublikowano

Ivanowsky, zastanów się co piszesz !

 

 

Napisał, ze niema permisji do otwierania Skrzynek. a ty mu o cuboidzie.. coto 1 do drugiego

 

 

Wpisz /pex group vip add treasurechest.access

Opublikowano

A ustawiłeś w tej strefie też tą flagę? Może inny cuboid też nachodzi na strefe vip.

Chciałeś aby tylko VIP mógł otwierać skrzynki, też normalni gracze będą mogli otworzyć.

Tak na chodzi mam zmienić miejsce.

Tak wiem że będą mogli otwierać też te skrzynki ale jak zrobię strefę to gracze tam nie wejdą.

giphy.gif


Jeżeli pomogłem. Kliknij Lubię to.

Opublikowano

Ustaw to w regionie.

Mam to po za spawnem ustawić?

Ustaw to w regionie.

Bo na spawn moge otwierać skrzynki a w strefie nie.

Thx sprawa do zamknięcia.

giphy.gif


Jeżeli pomogłem. Kliknij Lubię to.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...