Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Statek + Co jeszcze zrobić w wiosce + wybuchy Creeperów


Weronika135

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej!

1. Poszukuję mapy ze statkiem, najlepiej pirackim. Coś podobnego widziałam w Minecraft na Obsasach (chyba, nie jestem pewna, bo nie za często siadam na youtube). Najlepiej jakby był z mapą, bo tak mi się najlepiej buduje potem  ;)

 

2. Kończę budować wioskę i mam jeszcze tyle miejsca do zapełnienia:

post-1348353-0-62466700-1424953532_thumb.png

post-1348353-0-88604700-1424953551_thumb.png

 

Co bym mogła tutaj zrobić? Mam już kościół, cmentarz, szkołę, bibliotekę, komende policji, teatr, sąd, budynki mieszkalne, kawiarnie, dwa ogrody botaniczne, kowala, dom czarownicy, świątynie, owczarnie, budynki dla krów, koni, kur, świń, owiec, wylęgarnie NPC, schronisko dla psów, basen, bunkier, młyn, sklep zielarski.

Opublikowano

 nie za często siadam na youtube

Na d***e siadaj, a nie na youtube.

 

Co bym mogła tutaj zrobić?

Burdel, albo wielkiego kutasa.

Opublikowano

1. http://www.planetminecraft.com/project/teresas-demise/- służe pomocą. Wg mnie najlepszy statek z mcplanet.

2. Hm no nie wiem po budowlach juz widze ze dopiero zaczynasz budowac. Txt pack na plus ale jakbys go wyłączyła pewnie byłoby jeszcze gorzej. Polecam sie skupic na jednym budynku dopiero potem zabierac sie za następny. Zrób zamek/ więzienie/ baszte strażniczą / posterunek straży itp 

 

 

Pozdrawiam.

Po co istnieje to forum? Dla dzieci?

Opublikowano

Ja na Twoim miejscu wybudowałabym jakąś latarnię - zawsze doda jakiegoś efektu. Ewentualnie możesz zbudować coś w guście parku, czy jakiegoś większego ogrodu, zapełnionego tymi nowymi roślinami.

Wszystko zależy od Twojego gustu!

Opublikowano

Albo dodaj jakąś arenę, gdzie odbywałby się walki. Dobrze by było jakbyś zbudowała teraz coś jasnego - taki kontrast dla tego ciemnego drewna i kamienia ;).

2cf6pe0.jpg


"Hmm jak by to powiedzieć... Moje pierwsze wrażenie o grupie... Nie lubię was..." - Kakashi


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...