Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]MS-Graphic | Grafika - usługi graficzne


Phoenix.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 209
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Każdy photoshop nawet trial posiada licencje.

A to czy posiada lub nie to jego sprawa. Photoshopa CC już się nie opłaca wykupić na własność, lepszy i korzystniejszy jest abonament.

W moim przypadku jest to abonament komercyjny.

VlTRC8k.png

Tutoriale, free paczki od LA-Graphic.pl

 

1. Mega paczka grafik prezentacji oraz reklamy by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/1527926-mega-paczka-od-la-graphicpl-prezentacjafbsygnatury

2. Tworzenie loga do własnego serwera metin2 by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/906034-tworzymy-logo-zaawansowany/

3. Tworzenie własnego znaczku GM'a do serwera Metin2 by L&A,

http://www.mpcforum.pl/topic/907712-tworzymy-znaczek-gma/

 

Profesjonalne usługi graficzne:

Opublikowano

Każdy photoshop nawet trial posiada licencje.

A to czy posiada lub nie to jego sprawa. Photoshopa CC już się nie opłaca wykupić na własność, lepszy i korzystniejszy jest abonament.

W moim przypadku jest to abonament komercyjny.

trial tak - spiracony nie - nie udawaj ze nie wiesz o co mi chodzilo

swiadczenie platnych uslug na spiraconym oprogramowaniu nie jest legalne, a mpc podobno nie popiera takich akcji

­

Opublikowano

Po co piracic skoro można wznawiac trial. F**k logic. Świadczenie ludziom kazań powinno być nielegalne. No ale cóż tak czy inaczej za Phoenixa się nie wypowiadam ale wiem ze nie jest jakimś pirataistą. Zapewne nie robi tego nie legalnie. END OT

VlTRC8k.png

Tutoriale, free paczki od LA-Graphic.pl

 

1. Mega paczka grafik prezentacji oraz reklamy by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/1527926-mega-paczka-od-la-graphicpl-prezentacjafbsygnatury

2. Tworzenie loga do własnego serwera metin2 by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/906034-tworzymy-logo-zaawansowany/

3. Tworzenie własnego znaczku GM'a do serwera Metin2 by L&A,

http://www.mpcforum.pl/topic/907712-tworzymy-znaczek-gma/

 

Profesjonalne usługi graficzne:

Opublikowano

Z obiektywnego punktu widzenia grafika jest bardzo słaba i trochę mnie dziwi fakt, jak ktoś o takich umiejętnościach może być liderem grupy graficznej na tak wielkim forum, no ale to nie jest już mój problem. 

 

Oceniam to z punktu widzenia obserwatora, a nie grafika także... To nie jest tak, że ja nie lubię Phoenix., tylko stwierdzam fakty. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...