Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy NFSW upada? Czy warto jeszcze zagrać?


Mroczeks

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gra stoi w miejscu od lat. Dopóki nie zrobią większych zmian, i gra nie ruszy do przodu to na pewno w nią nie zagram. Co z tego że są jakieś speciale czy rotacje samochodów, jak sama gra się nie zmienia. 

Opublikowano

Gra stoi w miejscu od lat. Dopóki nie zrobią większych zmian, i gra nie ruszy do przodu to na pewno w nią nie zagram. Co z tego że są jakieś speciale czy rotacje samochodów, jak sama gra się nie zmienia. 

Stoi w miejscu i już z niego nie ruszy. Obecne studio podobno nie ma zajmować się aktualizacjami do gry.

Mimo tego w porównaniu to tego, co było kilka miesięcy temu, teraz w Worldzie jest raj.

349241432911096669131.jpeg
Opublikowano

Stoi w miejscu i już z niego nie ruszy. Obecne studio podobno nie ma zajmować się aktualizacjami do gry.

Mimo tego w porównaniu to tego, co było kilka miesięcy temu, teraz w Worldzie jest raj.

 

To te studio to chyba jest jednoosobowe. Sądzę, że rotacja i inne pierdutki nie wymagają wieloosobowego zespołu.

Opublikowano

Jak najbardziej warto zagrać, jest na tyle dużo graczy, że spokojnie można znaleźć przeciwników do wyścigu. To prawda gra stoi w miejscu, co powoduje brak świeżych graczy, obecnie znaczna większość to starzy wyjadacze. Jak najbardziej można powiedzieć że gra upada, lecz ten proces potrwa jeszcze dobre kilka lat, więc zdążysz solidnie pograć.

Opublikowano

Stoi w miejscu i już z niego nie ruszy. Obecne studio podobno nie ma zajmować się aktualizacjami do gry.

Mimo tego w porównaniu to tego, co było kilka miesięcy temu, teraz w Worldzie jest raj.

Bez przesady z tym ''rajem'' w grze. Pozbyli się cheaterów i dodali speciale i to wszystko. Rajem byłyby jakieś większe usprawnienia trybu rozgrywki, czy też grafiki. To że pozbyli się po kilku latach cheaterów i dodali więcej pojazdów za IGC to raczej rzecz normalna, która prędzej czy później musiałaby być wprowadzona.

Na dodatek ośmieszają się z tym czatem w grze :D

I jeszcze jedno. Pisanie o tym że gra już nie ruszy z miejsca, oznacza tylko wyrok dla tej gry :P

Opublikowano

Moim osobistym i bardzo skromnym zdaniem World jest jedną z lepszych darmowych ścigałek, w którą (niestety) polecam inwestować swe pieniądze.

YWs0T7n.png

Opublikowano

Moim osobistym i bardzo skromnym zdaniem World jest jedną z lepszych darmowych ścigałek, w którą (niestety) polecam inwestować swe pieniądze.

Tylko dlatego, że nie ma dużej konkurencji wśród darmowych ścigałek  :)

Opublikowano

Tylko dlatego, że nie ma dużej konkurencji wśród darmowych ścigałek  :)

Tak czy siak, gdy wyjdzie WoS dużo graczy pozostanie przy worldzie, tylko dlatego, że wolą motyw nielegalnych wyścigów ;)

f

Opublikowano

Jeśli chodzi o World of Speeda to jakoś nie wydaje mi się, żeby był dużym zagrożeniem dla Worlda.

Wyścigi na torze? W dodatku legalne? Brak zabawy z policją? Sądzę, że nie przemówi to do zbyt dużej rzeszy graczy.

349241432911096669131.jpeg
Opublikowano

Jeśli chodzi o World of Speeda to jakoś nie wydaje mi się, żeby był dużym zagrożeniem dla Worlda.

Wyścigi na torze? W dodatku legalne? Brak zabawy z policją? Sądzę, że nie przemówi to do zbyt dużej rzeszy graczy.

Podobno mają być też pościgi ;) Dużo konkurencji drużynowych i wiele opcji społecznościowych. Rywalizacja, jakiej nie znajdziemy w dostępnych aktualnie grach i rozbudowany system statystyk.

To cechy, którymi Slightly Mad Studios będzie chciało zdobyć graczy :) Zobaczymy, jak im to wyjdzie.

NFSW będzie istniał jeszcze długo. Póki co zainteresowanie jest jeszcze na dobrym poziomie. The Crew (płatny tytuł) nie odciągnęło zbyt wielu graczy od NFSW.

HB5fLf7.png

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jasne że warto, gra się przyjemnie.
Czas sam w sobie ma to że każda gra kiedyś upadnie, World, CS, WoW... nic na to nie poradzimy.

World pociągnie jeszcze z 2 lub ponad 2 lata(raczej dużo ponad).
Graczy jest na tyle dużo że bez problemu znajdziesz wspólników do gry, dopiero na trasach
gdzie nikt praktycznie nie jeździ jest ciężko zagrać. Przeciwnika wyszukuje się z 3-5 minut,
bardziej opłacalne jest przejechać się na prywatnym pojedynku.

Nikt za takim Shadym płakać nie będzie. Arrivederci roma! Nawet bardziej mnie to cieszy
że cebulizm w Worldzie odnajduje powoli swój kres. Te rotacje, igc speciale czy eventy
po prostu nadają 60 % sensu tej gry o ile ktoś danego wozu nie ma. Gry dopiekać nie trzeba,
jest ponad 150 samochodów, mi już 20 w garażu starczy. Po co więcej?

World to skończony projekt, teraz czas na nowe odsłony, a żeby te nowe odsłony były opłacalne dla studia,
muszą czymś odskakiwać od starszej części. Rozbudowywanie Worlda o dodatkowe elementy-tryby, nowe auta,
a dodając do tego jeszcze daromowość gry po prostu nie opłaciłaby się im, nawet te "sb" które przyniosła
by kolejna aktualizacja to dno.

Sytuacja w grze niczego w sobie. Od bliska dwóch tygodni nie spotkałem żadnego cheatera, być może mam
takie szczęście.

Kwestia czatu... mi tam pasuje że jest on wyłączony, popsuty, niedostępny. Nie jest on potrzebny, szukanie na
siłe problemu. Z kim masz pogadać to pogadasz na pw/w grupie...  troszeczkę lipa na jakiś zlotach/niezlotach
no ale cóż, gra nie powstała z myślą o wydarzeniach organizowanych przez społeczność.

W Worlda nie trzeba inwestować kasy. O ile jest się wytrwałym i przeżyje się scirocco trochę czasu do rotacji
(o których na pierwszej stronie cebulak pisał że są w sumie bezwartościowe) czy igc specialu można zdobyć
naprawdę fajne auto którym da się jeździć. Lambo SV, Reventon niedawno będący za tam ponad 2 mln. RS 3
mp4, m1 procar aktualnie, kupa dobrych aut.

Wos nie stanowi żadnego zagrożenia Panowie. Odsłona worlda swoje stanowisko zawdzięcza wcześniejszym
częściom i raczej wątpię aby jaka kolwiek ścigałka stanowiła zagrożenie.

 

To lista moich myśli na temat innych myśli poruszonych w tym temacie, kłócić się nie zamierzam, dla mnie ta gra wygląda jak napisałem a wygląda póki co świetnie. Pozdrawiam~ Jurand ze Spychowa.
 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Warto pograć moim zdaniem. Co chwilę są wprowadzane jakieś aktualizacje... 
Które zwiększają chęć do zagrania! :) , osób jest dosyć sporo... Co prawda
Nie tyle co było kiedyś... Jak jeszcze serwery były zapełnione i nie dało
się wejść.. haha , ale i tak mnóstwo ludzi dalej zostało i gra :)

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>

<!-- Fantasy Bass -->

<ins class="adsbygoogle"

     style="display:block"

     data-ad-client="ca-pub-5122566234468357"

     data-ad-slot="2119977022"

     data-ad-format="auto"></ins>

<script>

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

</script>

Opublikowano

Warto pograć moim zdaniem. Co chwilę są wprowadzane jakieś aktualizacje... 

Które zwiększają chęć do zagrania! :) , osób jest dosyć sporo... Co prawda

Nie tyle co było kiedyś... Jak jeszcze serwery były zapełnione i nie dało

się wejść.. haha , ale i tak mnóstwo ludzi dalej zostało i gra :)

ale nfsw zamykają zaraz xD

76561198093115115.pngAddFriend.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zależy od człowieka, jak się wciągniesz to zostaniesz na dłużej, być może wena ? xD

  Fringe


     Metin2.PL TORTUGA 


                   BODY 54lv SKILE -  ON 


     


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...