Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wieczne wychodzenie z brązu


virtuu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No hej, po raz trzeci muszę wychodzić z brązu (tak wiem, chyba nigdy się grać nie nauczę) może poprostu dlatego że zwyczajnie nie przykładam się do gry, i traktuje ją rozrywkowo. W sezonie pierwszym wychodziłem z bronze2, w czwartym aż z bronze 4 i teraz z bronze 2. Jak zwykle moim celem jest silver5, do tej pory się udawało, czy teraz też się uda? :) Tym razem jako ADC.

 

http://www.tinypic.pl/users/Leurkowsky

 

Co do gry Sivir 0/3. W teamie miałem 5 polaków, nidalee podkładała się pod graby jak to jest tylko możliwe, nie było szans tego wygrać.

 

http://eune.op.gg/summoner/userName=leurek

 

To by było na tyle, będę sie starał wrzucać codziennie nowe zdjęcia, jak mi leci w grze.

 

https://www.facebook.com/groups/chipsycolagramywlola/

 

Polecam także grupę, na której zawsze znajdzie się zdjęcie jakiejś gry z moim komentarzem.

Opublikowano

#ref

Aktualnie masakruje w B1, po dzisiejszym awansie póki co 5 rankedów wygranych z rzedu, jest ok :D

 

Większość gier wrzucam na tinypic, ale niektóre zapominam :D

Opublikowano

 

 

Co do gry Sivir 0/3. W teamie miałem 5 polaków, nidalee podkładała się pod graby jak to jest tylko możliwe, nie było szans tego wygrać.

 

Nie możesz powiedzieć że miałeś słabych graczy w teamie a nie każdy płacze że miał polaków gdy sami są polakami głupie stereotypy 

39052_zps71e43729.png

Opublikowano

Jest różnica między normalnymi graczami a jebanymi polaczkam którzy chcą tylko krwi człowiekowi napsuć i p******** głupoty

Anyway, silver5 wbite ;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...