Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tatuaż Na Całej Ręce


Papa Smurf

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :)

 

Co sądzicie o tatuażu na całej ręce?

 

Przykładowo:

 

yakuza-tatuaz-1.jpgwytatuowane_rekawy.jpg

 

tatuaż zrobię sobie na 101% tylko teraz zastanawiam się czy poczekać z tym rok (chodzę systematycznie na siłownie i wiem ze za rok albo 2 będę szerszy i reka urośnie)

 

Zastanawiam się jak to będzie wyglądało, jest możliwość ze tatuaż się zdeformuje?

 

 

@edit Przy okazji jak znacie dobre stronki z tatuażami, wzorami to wklejajcie je w tym topicu.

powiem ci tyle: tatuaze maja swoje uroki:)

kazdy z nas by sobie coś zrobił.. Tylko to co mu sie podoba..

Sam mam A.C.A.B na tricepsie i jest gicior..;)

.

Opublikowano

Lepiej zrobić sobie jakiś normalny tatuaż :) :

 

idealny-tatuaz.jpg

 

tygrys_tiger_tatuaz_wzory.jpg

 

UWAŻAJ I NIE RÓB NICZEGO SZYBKO , PAMIĘTAJ MASZ DO DO KOŃCA :)

Opublikowano

A więc stanowczo jeśli planujesz rozbudować mięśnie a jesteś w młodym wieku poczekaj jeszcze ten choćby rok.

A co do tej ręki radzę Ci poważnie to przemyśleć, tatuaż na całą rękę daje niesamowity efekt ale moim zdaniem robi jeden wielki bajzel na ręce jak tu wytatuowane_rekawy.jpg ręka zielona jak jaszczurki, nic na niej nie widać, czy to ma sens?

Nie mówię ze tatuaże są bez sensu, sam mam zamiar zrobić sobie coś kiedyś na bicepsie - będzie to jednak tygrys, lub inna postać którą można zobaczyć bez wpatrywania się. Zrobię go też sobie dlatego że poważnie myślę o pracy w takim studiu =) .

Podsumowując - bajzel na całej łapie < jeden szczegół, postać lub jej część.

Opublikowano

Na ręce słabo widać jak wspomniał UP

Zrób na plecach jakiś smok czy co tam chcesz

Mi się też tatuaże podobają. ;)

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

Opublikowano

Zrób sobie na czole z napisem H.W.D.P

 

zebym wygladal tak idiotycznie jak ty? nie dzieki

 

jesli nie macie gimbuski nic do powiedzenia to sie nie udzielajcie

 

zreszta podjalem juz decyzje i temat mozna zamknac

Jestem dinozaurem

Użytkownik od 22 wrz 2007

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...