Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie czołgi, jakie samoloty? - na początek


Ziółko.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie. ;) Zainstalowałem sobie War Thundera, szczerze gra czołgami bardzo mi się podoba. Lecz od bardzo dawna w nią nie grałem, samolotami jak i czołgami. I tu moje pytanie:

 

-jaka linia czołgów (myślałem żeby zbadać sobie buldoga I tirem gra mi się fantastycznie)

-jakie samoloty, tyle się pozmieniało 

Opublikowano

rosyjskie na moje z działkiem 20mm i 37mm robią miazge,a czołgi to na razie USA do II ery ponieważ jeśli chcesz wyżej to musisz coś tam kupić no i są obecnie na tą chwile OP ale pewnie dadzą nerfy

Opublikowano

rosyjskie na moje z działkiem 20mm i 37mm robią miazge,a czołgi to na razie USA do II ery ponieważ jeśli chcesz wyżej to musisz coś tam kupić no i są obecnie na tą chwile OP ale pewnie dadzą nerfy

:O Rosyjskie samoloty mam trochę rozwinięte III tier już jest ;) Chciałem zacząć jakieś nowe ilinie itd. Co polecasz?

Opublikowano

Samoloty to polecam Japonię (zabawa sie zaczyna na 4 tierze).

Polecam rowniez USA (Thunderbolt) jest spoko.

Jak masz hajs to kup P63A5 ZSRR, zabawa super.

imper.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...