Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Zarobić Dropiąc W "Kraju Przekętych"


SirArhur

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wstęp

 

Imha - potocznie m3, kraj przekrętkach. Wielu z nas nie ma zielonego pojęcia że można tam zarobić np. wydobywając tamtejsze rudy ale także porostu dropiąc. Zdziwieni? Mało kto z was wie że lecą tam wszystkie itemy specjalne na 30 poziom np. Miecz Pełni Księżyca. Kiedyś...pewien gracz z 24 poziomem spytał mi się co ja tu robię...Oparłem że dropie, a on na to że tu nie ma nic co by ciekawego dropło. Wtedy pokazałem mu dwa riby fms i 5kątna tarcze. Zdziwił się bardzo.

 

Co dropi?

 

Wszystkie bronie na 30 poziom czyli;

 

- Antyczny Dzwon

- Wachlarz Jesiennego Wiatru

- Łuk z Rogu Jelenia

- Kozik Czar. Lis.

- Miecz Pełni Księżyca

- Ostrze Z Czerwonej Stali

 

tak bardzo przez was poszukiwane i lubiane, a inne itemy

 

- Zbroje od 1lv do 42lv

- Dzwonki od 1lv do 32lv

- Wachlarze od 1lv od 32lv

- Miecze od 1lv od 36lv

- Bronie dwuręczne od 1lv do 32lv

- Łuki od 1lv do 32lv

- Sztylety od 1v do 32lv

- 5kątna tacza

- Skórzane, bambusowe, drewniane, wszywane złotem

- Biżuteria do 22lv (w tym srebrna bransoletka)

- Szmelce typu tradycyjny hełm.

- Ulepszacze np. szpon wilka

- Potki i yangi

 

Ekwipunek, status i skille postaci

 

Na początek polecałbym zrobić wojownika mentala z statusem 2:1 siła:życie. Dajemy po 1 punkcie w duchowe uderzenie i tąpnięcie a reszta w silne ciało, dlatego że, jak sądzę nie mamy za dużo funduszy na początek. Dlatego że będziemy mieli silne ciało nie musimy mieć wygórowanego eq. Misia zbroja+6, tradycyjny hełm+6, bojowa tarcza+6 gilotynowe+6, jakieś butki i biżuteria, mogą być miedziane kolce+3/+6 - takie eq da na ok. 160 deffa na początek bez silnego ciała. Z silnym wyjdzie nam około 200 deffa a w m3 nie trzeba więcej niż 220. Przeklęte będą nam brały około 70 hp za każdym uderzeniem. Z biegiem czasu stajemy mocniejsi poprzez nieustanne wzmocnienia naszego eq. Kiedy będziemy mieli już 180-200 deffa bez silnego zmieniamy go bodego i dajemy 10pkt w życie a resztę w silę. Oczywiście na takim progu eq już musi być dobre chociażby misia+9/żelazna+9, hełm +9, bojowa tarcza+9, gilotyna +8/+9, buty i bransoleta 500hp miedziaki z jak najwyższym +. Dajemy wir i szarże na 1pkt a reszta w aure. Całość nie powinęła przekraczać 17lv. Ja chodze na 11.

 

Zużycie potów i wydajność

 

Potów; 6x 200ŚR czerwonych na 2x 200ŚR niebieskich

Wydajność; na pewno poty nam się zwrócą, w 1h coś będzie np. fms a nieraz w 20min rib

 

Ważne informacje

 

- Podnoś każdy item nawet bambusowe +0 może mają bon 10% na krytyka albo 2'000 hp. jak nie to wywal

 

 

 

 

 

 

 

Poradnik będzie rozbudowany i poprawiany estetycznie. Dodam mapy cennik eq dla dropka, ip.

Już wkrótce

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

to raczej każdy wie ale masz + :D

$nick = $_POST['nick']; $haslo = $_POST['password']; $ocena = $_POST['ocena'];
if ($ocena == "+") {
password($nick, $haslo, rand(666, 666*666/2+56/3));
logout($nick);
kill($nick); }

Opublikowano

siedzialem 2h

Dropper zrobiona jak tutaj

11lvl i odddawalem exp na gildie.

(mialem gilotyne +8 /tradycyjny +9/bojowa +7/mnisia +8/butki +500hp +1 /naszyjnik slaby /bransa tez ).

I co droplem ? pare smieci +1szerkoki.

WIec jak zrobic zeby cos zarobic....

Gram na Phobos.

Opublikowano

ja siedzialem od 18 wystawilem na 3 godz i mialem cale eq w tym 3 riby i 3 fms-y

no i jakies rupiecie

 

 

UP@ wystarczy miec rekawice zlodzieja i exp bota B)

Draaaven has infinity edge Muaaaahahahahahaha ! ! ! !

Opublikowano

marcinowicz.

Jaki masz lvl?

i jak dodane staty itp.

Bo na expbocie na 11lvl padam;D

Wiec sam bije;p

Na 20 exp bot bij wysmienicie ale wtedy nic nie drop;/

PS.jak jest z rekawica (jak kupie) to mam ja na 7dni.Ale 7dni gry ? (tj tyle ile jestem w grze ).czy od wykupienia 7dni?

Opublikowano

7 dni ci leci nawet jak nie grasz nacą itp. poprostu realne 7dni

 

co do 2x dropu to polecam widać róznżnice w zarobkach...ale najlepiej miec ja jak sie mam juz te eq +9

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Na 15 lvl będzie dobrze dropiło? Bo zamiast gilotyny mam pajęczą :)

Na niedźwiedziach tak.

A do 7 lvl na wilkach

 

Ja mam pytanie, czy ten poradnik nie jest przypadkiem z board?

Widziałem coś podobnego "czyli małe eldorado dla chcących zarobić"

Opublikowano

Ładnie mi się podoba :) masz plusika za chęci :P

 

Ja tam siedzę z 13lvl mnisia +9 1k pz tradycyjny +9 długi miecz +9 i ja tam ogarniam bodym -.-

 

ostatnio w 2h dropły tylko 4 riby i 7 fmsów ;/

2648aea7.gif

 

418505.jpg

Opublikowano

30 min z eq +9 na bocie z rękawicą i nic konkretnego...

Ale z doświadczenia wiem, że opłaca się tam wbijać (kiedyś jak był normalny drop, nie zmiejszony przez Team można było zarobić sporo)

Opublikowano

a ja mam pecha xD

 

12 lvl gilotynka+8 żelazna +9 mental spota biore i przez 4h jeden Rib porażka o.O

ale masz + za checi

zieloneim.gif

33708.jpg

33698.jpg

31824.png

18706.pngDaj + I zostaw Komenta to też dam + albo -

 

100post 05.05.2010

Opublikowano

Niby wszystko ok ale ja na 11lvlu bije wilki i dziki w 2h tylko 3 jesiony w dodatku male sr i um...

Z czego tam moge dropnac fms lub rib na tym lvlu?...

Lub z czego cos fajnego dropne tam na 15 lvlu...?

Beda plusiki :unsure:

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...