Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki ping jest najlepszy do gry w lola?


Tomek555015

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Speedtest:

9,2MB/s dl

1 z kawałkiem/s up

41 ms

 

A w grze ping 400-1200 (zaczyna się od 2:30~), pomoże ktoś?

Zacznijmy od tego czy masz internet stacjonarny , mobilny czy radiowy ? 

 

jak masz 1 ping to najlepiej hyba oczywiste xD

Co z tego że masz 1 ping (nie wiem co miałeś na myśli , bo normalnie takiego pingu nie będziesz miał) skoro nie odczujesz ŻADNEJ różnicy między 1-90 pingu? :D

Opublikowano

Ping to opóźnienie czyli im mniejszy tym płynniejsza gra. Możesz go zmniejszyć wyłączając programy typu : Skype, Steam, Origin, gg itd. Jak grasz z kimś i rozmawiacie na skype a chcesz mieć mniejszy ping to możecie się przenieść na ts'a :)

Opublikowano

Sprawdź czy twój komputer nie wysyła przypadkiem jakiś danych za pomocą jakiegoś robaka, keya.

Szczerze przy takim łączu nwaet jak byś rozmawiał przez skype, ts3, nie powinieneś mieć problemów.

Sprawdź dokładnie czy nie masz syfu na komputerze. Jakiś czas temu miałem problem ze stałym Pingiem,

wkurwiało mnie to do takiego momentu, że zrobiłem format na PC do gier i wszystko cacy ;)

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...