Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

| Maximized Phantasy | Cap 100 | China Only | New Lottery & SOX system | Low Rates | START 19 LUTY 2015


N4TiV3R

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ogólnie ludzi teraz odeszło, server cały czas easy i prawdę powiedziawszy większość albo boci na unikach albo afk. Na tąchwilę nie ma zbytnio co robić na serverze prócz bota na unikach, pvp bez sensu jak 90% servera to bowerzy spamiący kb, trade nudne bo pety wykokszone że solo można iśc za profit rangi 200m -> praktycznie na nic nie starczy prócz potów. Jednym słowem za mało ludzi i wieje nudą.

Opublikowano

Zgodze sie ze troche ludzi odesło i ogolnie z lekka zawiewa nuda na dzien dzisiejszy, ale nie zgodze sie co do tego ze po przejsciu karawana starcza na poty tylko bo za przejscie 15 min z jg do dh masz 80m a z jg do ht max 30 min zajmuje jest ju ponad 200m zarobku ... 

Edge-1.png
Opublikowano

wbijac mamy plan zalozyc polska gildie i podbic ht.  serwer godny polecenia ale po problemach jakich mialo odeszlo sporo graczy a potencjal ma wiec zapraszam wszystkich. Oferuje taxy i itemy 98-100 lvl. W grze pisac Kama najczesciej online 16-22 :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...