Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mapy na wysokim poziomie dla twojego serwera


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam społeczność mpcforum chciałbym zaprezentować ofertę mapera który prosił mnie o napisanie tematu na forum do rzeczy.

 

 

 

Oferuję:

- Dopracowanie mapek do ostatniego szczegółu 

- Kreatywnie i solidnie zrobione mapy

- korekty jeżeli klient tego wymaga

- Mapy według życzenia klienta

- Łatwy kontakt 

- Uczciwość

 

Wymagam:
- Łatwego kontaktu
- Uczciwości 
 
Kontakt:
- Do mnie na pw
- gadu gadu tylko i wyłącznie 46517650
 
 
Teraz parę przykładowych praz wykonanych przez tego oto mapera dla serwera Averis:
 
Beztytulu_wxaqxwq.png
Beztytulu_wxaqxsn.png
Beztytulu_wxaqxsw.png
Beztytulu_wxaqxss.png
Beztytulu_wxaqxsq.png
Beztytulu_wxaqxap.png
Beztytulu_wxaqxax.png
 
Ogłoszenie ma na celu przedstawić ofertę mapera to nie jest handel. 
Opublikowano

To jest wysoki poziom? Bo ja tu widzę edytowane standardowe miasta.

Na dodatek tekstury źle wyglądają, jedynie co fajnie wygląda to ta ognista mapa złączona z zimą, fajny pomysł.

 

Aczkolwiek nie jest aż tak źle, więc polecam na pewno z mapy na mapę będzie lepszy efekt.

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Witam z tej strony twórca owych map 

Te mapy nie są na wysokim poziomie, są najwyżej na amatorskim lub typowego średniaka. 
Dobrze, że masz pomysły w miarę ciekawe. ;)

ps; popraw tekstury ;]

Tekstury dobiera osoba kupująca mape . A co do poziomu prac to world editor wymaga tylko pomysłów ;) i delikatnego zapoznania sie z obsługą, ale wiadomo kazdy ma swój gust i szanuje twoje zdanie.

 

To jest wysoki poziom? Bo ja tu widzę edytowane standardowe miasta.

Na dodatek tekstury źle wyglądają, jedynie co fajnie wygląda to ta ognista mapa złączona z zimą, fajny pomysł.

 

Aczkolwiek nie jest aż tak źle, więc polecam na pewno z mapy na mapę będzie lepszy efekt.

Tekstury to juz mówiłem dlaczego takie a nie inne .A co do tego ze jest to edytowane podstawowe miasto to po prostu czasami sobie ktoś życzy aby m1 pozostawić takie jak na globalu tylko  je przerobić i dlatego tak też zrobiłem.

Opublikowano

A postacie też robiłeś? (próbowałeś)

 

Mapy pokazowe całkiem niezłe, lubię trochę więcej koloru czy muzyki w m1 itd. Łączone m1 też nie przypadło mi do gustu (pogubić się można) No a mapy jak pisałem, ładne i kolorowe, ta pierwsza to rybacka? Polecam Przyjemne dla oka :)

Opublikowano

­Bardzo ładnie wykonane mapy, bardzo mi się podoba mapa M1 shinsoo.

Polecam :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...