Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Combat Arms] Rangi w CA i jego polskie odpowiedniki


Enzil

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja gram co dziennie przez 4 lata i mam taki lvl - CAPTAIN (CPT) - kapitan stopień 3

[

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSswGAnyS2M11-fF_vrbZ69Y76KFRhTOIjgjTagx1Hoz2N8aD0&t=1&usg=__Ac6-PXZrnFHCWUGtslZI-txDEU8=

[/url]
18706.png



10 postów [x]
15 postów [x]

25 postów [x]
30 postów [x]
50 postów [x]
75 postów [ ]

105 postów [ ]
120 postów [ ]
180 postów [ ]

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Łap +

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

[omg] jaki spam. Zamknijcie ten temat bo tylko sobie posty napijają pisanie typu : Ładny tut... masz +

bluesygnatura.png

Signature by _Koniu

wqdz690429546a.GIFPiszę poprawnie po polsku.

Opublikowano

Plusik poleciał, i to za nie byle co. Ten temat jest bardzo pomocny, ponieważ rangi znałem, ale nie mogłem zrozumieć o co chodzi z tymi kolorkami. W dwóch słowach GOOD TEMAT

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Plusik poleciał, i to za nie byle co. Ten temat jest bardzo pomocny, ponieważ rangi znałem, ale nie mogłem zrozumieć o co chodzi z tymi kolorkami. W dwóch słowach GOOD TEMAT

 

 

Hm.. jakimi kolorkami? :) Rozwiń myśl.

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Wszystko pieknie opisane, naprawde postarales sie : > oczywiscie + za checi i robote. Najbardziej zaciekawily mnie rangi za nx których 'kryteriow' nie znalem.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Użytkownik 100Jaboli zainspirował mnie do stworzenia tego tematu

 

 

* Common Grade (Gracz nie wydał ani grosza na NX.)

* Copper Grade (Gracz wydał od 0 do 25€ na NX.)

* Bronze Grade (Gracz wydał od 25 do 100€ na NX.)

* Silver Grade (Gracz wydał od 100 do 500€ na NX.)

* Gold Grade (Gracz wydał od 500 do 1,000€ na NX.)

* Platinum Grade (Gracz wydał od 1,000 do 2,500€ na NX.)

* V.I.P. Grade (Gracz wydał od 2,500 do 5,000€ na NX.)

* Diamond Grade (Gracz wydał więcej niż 5,000€ na NX.)

 

Tu jest mały błąd, bo to nie chodzi ile wydał na NX tylko ile NX wydał w grze i wtedy łączny ich koszt ;]

Ale + leci :P

@EDIT

Przepraszam za odkopanie, ale chciałem sprostować :)

tumblr_mriym1VJau1rpem9no1_400.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...