Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy da się zagrać rankeda uproszczonego?


Orion..

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie.

 

Mam pytanie, czy da się zagrać rankeda uproszczonego?

TO znaczy, mam 4 znajomych z którymi gram,a le dostałem bana na 7 dni, i chętnie byśmy sobie pograli 5 vs 5 

czy da się to jakoś zrobić?

 

 

pozdrawiam.

Opublikowano

Znaczy że was jest 5 i chcecie żeby wam wyszukało 5?

Nie nie da się tak jak masz bana.

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

Znaczy że was jest 5 i chcecie żeby wam wyszukało 5?

Nie nie da się tak jak masz bana.

Oficjalnie nie można, ale na FaceIT już tak. To też taki ranked, ale nie wbija Ci rangi. (możesz grać z teamem itp.)

Opublikowano

Zarejestrujcie się wszyscy na jakiejś lidze wirtualnej (esl, faceit) i możecie pykać. W dziale masz poradnik o FaceIcie, poczytaj i ogarniesz.

Opublikowano

Znaczy że was jest 5 i chcecie żeby wam wyszukało 5?

Nie nie da się tak jak masz bana.

Tak jest nas 5 i chcemygrać też na 5 osób :) NIe rankeda bo mam bana

 

 

Oficjalnie nie można, ale na FaceIT już tak. To też taki ranked, ale nie wbija Ci rangi. (możesz grać z teamem itp.)

http://play.faceit.com/<-------- TO jest ta strona?

Jak to działa, szukam ludzi i serwera czy jak?

 

Tak, tak wiem że rangi nie wbijemy ;)

Okej, dzięki za info :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...