Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MonteraMT2 okno logowania i cała reszta.


adiktb

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Okno logowania 
 
Podgląd:

 

poY7xd.jpg

 

 

Wybór postaci 

 

Podgląd:

 

e6pOUs.jpg

 

 

Tworzenie królestwa 

 

Podgląd:

 

8CkVKR.jpg

 

 

Tworzenie postaci 

 

Podgląd:

 

zGDAs4.jpg

 

 

Download:

 

 

 

Grafikę wykonał @BolekART

 

Cannzas nie sprzedasz tego ;)

 

jeżeli ktoś będzie chciał całego clienta z interface itp zapraszam na pw ;d

Psd nie dam jeżeli ktoś chcę może się zapytać @BolekART 

Opublikowano

Beka trochę z Was.

Zgłosił sprawę na policję a udostępnił to ;) Wiesz, że PSD już krąży po ludziach i tak ? dzisiaj pewnie będzie na MPCFORUM <3

Życzę powodzenia na dalszej drodze życia ^^

Opublikowano

a niech krąży mi psd nie potrzebne ale leży na dysku 

 

interface jeszcze potem dodam ;)

Dostałem pliki PSD od Bolka. Pozwolił mi również na ich udostępnienie ~ Wyczekujcie

 

Te kodowanie jest tandetne tak szczerze.

Opublikowano

Dostałem pliki PSD od Bolka. Pozwolił mi również na ich udostępnienie ~ Wyczekujcie

 

Te kodowanie jest tandetne tak szczerze.

 

Wiem ;)

Opublikowano

Ja na miejscu człowieka, który to kupował, powiedziałbym grafikowi, że to jest c*****e i że ma mi to zrobić od nowa, bo to tylko odstrasza, ale cóż...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...